Anketa OCR sportovec a závod roku 2016

18 Dub Anketa OCR sportovec a závod roku 2016

Anketa nejlepší OCR závodník a nejlepší závod 2016.

Přemýšlím, odkud začít. Nápad na tuhle anketu se mi zrodil v hlavě někdy v létě s tím, že se to udělá na konci sezóny. Až budou závody odběhnuté a bude čas se tomu věnovat. Taky proto jsem si to vzal za své, abych to celé připravil, vymyslel a dal tomu nějakou formu. Vše se publikovalo v JumpMagu, ale už tehdy na podzim to začínalo nabírat skluz.

Spousta nápadů a zdánlivých drobností, na kterých bylo potřeba zapracovat, bralo čas. Něco se odloží o den, něco o dva a ve finále to bylo horší a horší. Nechtěl jsem si přiznat, že jsem měl velké oči.

S velkým skluzem se spustila nominace. Další skluz nabralo vyhodnocení a příprava finálního hlasování. I když jsem si oddechl, že to nakonec běží a lidé hlasují. Tak to celé mělo na sobě velkou černou šmouhu. Naslibovat termíny, které nejsem schopný dát z mnoha různých důvodů, je bohužel špatně.

Sešlo z plánovaného vyhlášení. Zamýšlených pohárů a plno dalších věcí, které se mi honily hlavou. Já už v té chvíli dávno věděl, že jsem si vzal moc velké sousto. Jak se to na začátku zdálo jednoduché, tak to ve finále nebylo. Měl jsem toho tolik na různých frontách, že jsem to časově nedával. Upřímně jsem víc srdcem závodník než funkcionář. Nicméně jsem to nechtěl nechat potichu vyšumět.

Každý i byť sebelepší nápad má svůj čas a nejde mít všechno hned, a tak než zveřejním finální výsledky, chtěl jsem si udělat na stole čisto a vám to všechno vysvětlit.

I proto bychom se vám, kteří jste hlasovali i nehlasovali, chtěli společně omluvit za nedodané výsledky a „trochu“ pokaženou anketu. Ve finále to je totiž o celku, ne o jednotlivci, jak jsme se za OCRU shodli. O výsledky tedy nepřijdete. Do dvou dnů je vyvěsím na web. Ten, kdo se umístil v popředí také o ceny nepřijde, jen budou předané individuálně a v dost skromnějším duchu.

Letošní anketa Závodníka a závodnice roku bude vyhlášena na základě výsledků v žebříčku, a i proto bude mnohem jednodušší a rychlejší vám výsledky zveřejnit. Sami je můžete on-line sledovat na našich stránkách.

Doufám tedy, že i přes veškeré výše uvedené problémy, se nebudete zlobit déle víc, než je nezbytně nutné.

Petr Vinický

No Comments

Post A Comment