Česká reprezentace na OCR World Championships 2017

09 Říj Česká reprezentace na OCR World Championships 2017

Blue Mountain po roce opět přivítá ty nejlepší OCR závodníky z celého světa, aby si to rozdali o titul světového šampiona na tratích 3K, 15K a v týmové štafetě.

 

Česká výprava u toho samozřejmě nesmí chybět. Oproti loňskému roku se docela rozrostla. Budeme mít zastoupení od elitní (PRO) kategorie až po jednotlivé věkové kategorie (AGE GROUP). Odlet celé výpravy je hromadně 10.10. z letiště Václava Havla.

„Jsem velmi rád, že se povedlo sjednotit celou výpravu a pocestujeme všichni společně. To samé se týká i ubytování. Velkou radost mi udělalo, že se nám povedlo dát dohromady design a výrobu soupravy pro naše reprezentanty. Vyrazíme tak všichni na cestu a hlavně do samotného závodu v národních barvách. Velké díky si zaslouží Honza Barbořík a SWEEPSPORT, který výrobu zajistil ve velmi šibeničním termínu.“ říká prezident OCRA-CZ Petr Vinický.

První závod je na programu 13.10. v pátek a to 3K (3km a cca 15 překážek). V sobotu 14.10. pak 15K (15km a cca 40 překážek). Neděle vše završí týmový závod. Budeme se snažit přinášet informace a novinky z průběhu šampionátu.

Držte palce našim reprezentantům:

Zuzana Kocumová

Tomáš Tvrdík

Petr Vinický

Jiří Vacík

Veronika Vytinová

Lukáš Hanyk

Zuzana Fejtová

Vít Maliha

Roman Maliha

Lukáš Tyl

Matěj Michalčak

Irena Michalčik (žije v USA)

Marek Kadrmas

Lukáš Vorobok

Ondřej Simandl

Radek Simandl

 

Společně s námi letí i Marika Hudzíková, která sice žije a závodí v ČR, ale je ze Slovenské Republiky.

 

 

No Comments

Post A Comment