BLOG

BETON RACE – Zábřeh
V sobotu 1. února se konal jeden ze zimních OCR závodů, a to BETON RACE Zábřeh. O své zážitky se s námi podělila Vlaďka Tesařová, které tímto gratulujeme ke skvělému umístění.
Gladiator Race – Josefov
25.1.2020 začátek sezóny a můj první překážkový závod v tomto roce Winter Gladiátor Race ve městě Josefov. Přijeli jsme už ráno, jelikož na start dětí se postavili děti mé sestry Tomáš a Tadeáš. Díky tomu jsem měl fůru času se podívat na trať, kde a jak jsou rozestavěné překážky.
Mistrovství světa Spartan Race Trifecta – Sparta, Řecko
Sparta je město s unikátní světově proslulou historií. Dnes je schováno pod relativně nově vystavěným moderním městem, které bylo na popud krále Otty I. vystavěno v roce 1834. Bájná historie Sparty sahá až do období legend o Menealovi a krásné Heleně.
Gladiator Challenge 2019 Kralupy nad Vltavou
V neděli 29.9.2019 jsem se zúčastnil závodu Gladiator Challenge v Kralupech nad Vltavou. Jelikož jsem na předchozích ročnících nebyl, tak jsem byl zvědav, co nám pořadatel připravil.
Hard Dog Race – Opatov u Svitav

Šest nohou, dvě srdce, jedna hrdost – to je motto závodu Hard Dog Race, jehož 2. ročník se konal 14. 9. v motokrosovém areálu v Opatově u Svitav. Tento překážkový závod má 3 úrovně – Base, Wild a Brutal, lišící se délkou trasy a počtem...

Trifecta víkend očima Lenky Butorové
Spartan race Valča – druhý zářijový víkend se ve slovenské Valči konal Spartan Race Trifecta víkend.  Sobota, první závodní den, byla ve znamení Beastu.  Tento závod byl také poslední zastávkou CEU série 2019.
Wilsonka Race – Dalešická přehrada

Wilsonka Race, Dalešická přehrada - Moje první zkušenost s tímto závodem. Po příjezdu na místo mě mile překvapil areál kempu, který nese stejný název jako závod samotný. Super zázemí, teplé sprchy, které se zrovna, vzhledem k počasí, docela hodily. Registrace a úschovna bez problému. Již po příchodu do areálu byla vidět velká část překážek, které patřily ne zrovna k těm nejlehčím. Kolíky, traverz, captain hock, destroyer, dále multi rig, low rig, giboni a závěrečná Wilsonka vlna. Dále různé stěny, A ostnáč.

Mince má vždy dvě strany
OCR Runners, dovolím si, po všech událostech v minulém týdnu, které se udály v OCRA CZ, vydat své další, a zároveň poslední, prohlášení. Jsem si vědoma faktu, že bude velmi osobní, velmi dlouhé, ale považuji toto za nutné, a to z důvodu uvést věci na pravou míru.