Excalibur Race na MČR

22 Kvě Excalibur Race na MČR

Nastal čas představit závodní zóny, resp. organizátory, kteří se budou podílet na MČR OCR 2018.

Jen pro připomenutí; každý organizátor, který se představí na MČR, bude mít vyčleněnou část trati, která ponese jeho jméno. Budou tam pouze překážky dané série. Každý závodník bude muset projít i tuto sekci a překonat specifické překážky, které charakterizují zmíněnou sérii. Samozřejmě se pak budete moci dozvědět více o samotné sérii i ve festival aréně, kde bude mít své zastoupení.

První, koho vám představíme, je EXCALIBUR RACE. Velmi mladá, ale velice zajímavá závodní série. Po loňském prvním ročníku je tento závod letos prvně zařazen do OCR ligy a zároveň má své zastoupení na MČR. Už loni prokázali snahu o vyvážený a překážkově zajímavý závod, a letošní rok nebude výjimkou. Mají pro vás připravených několik novinek, které vás jistě nenechají klidnými.

První letošní závod Excalibur Race odstartuje příští týden v Mladých Bukách.  Nejen že vám představí své nové překážky v druhém ročníku, ale zároveň se tam objeví několik překážek, které budete moci potkat později v Harrachově. Již známá Balance a Weaver už tolik nikoho nepřekvapí. Ale UFO se objevilo na závodě loni jen jednou a nejedná se rozhodně o lehkou překážku. Na závěr si úplnou premiéru odbyde Moving irish table. Irská lavice, která má jednu „zajímavou“ vlastnost navíc.

Neváhejte a doražte do Buků. Čeká vás hezký a těžký závod se spoustou novinek. Ve finále si můžete natrénovat i překážky na MČR.

No Comments

Post A Comment