Gladiator Race – Josefov

29 Led Gladiator Race – Josefov

25.1.2020 začátek sezóny a můj první překážkový závod v tomto roce Winter Gladiátor Race ve městě Josefov. Přijeli jsme už ráno, jelikož na start dětí se postavili děti mé sestry Tomáš a Tadeáš. Díky tomu jsem měl fůru času se podívat na trať, kde a jak jsou rozestavěné překážky.

Startovné jsem měl do open vlny, a tak jsem si řekl, že první závod nebudu hrotit na čas. Pomalu jsem se šel převlíknout a na start se stavím někdy kolem půl druhé. Měl jsem dilema, jestli si vzít s sebou rukavice. Nakonec jsem je nechal v batohu a jak jsem později zjistil, udělal jsem dobře.

První překážku ručkování dávám a odbíhám dál směrem na corny. Tu  opět dávám a vbíhám poprvé do podzemí, odkud jsem přiběhl Antonii a přes „cirkus“ pokračoval. Poté jsme se konečně dostali do budovy, kterou jsme proběhli, na což jsem se opravdu těšil. Už přesně nevím, jaké tam byly všechny překážky, ale přeskočím na výběhy a seběhy kopců, velmi dobře se mi běží i se 4 pneumatikami. Na shybu kolovrátek s hákama dávám poprvé hendikep a vracím se  do festivalky. Ještě zbývalo pár klasických překážek jako je šplh na laně, lezení trubkou , spiny , totem a hurá na skatestenu, která se stává mým druhým hendikepem. Odtamtud už rovnou do cíle. Hurá padám k zemi a vydechuji poté se jdu podívat na časomíru. K mému překvapení z toho bylo 1. místo v open kategorii.

Závěrem: nechyběla skvělá organizace, hezké holky.

Autor: Milan Moravec

No Comments

Post A Comment