Jak se dostat na MČR OCR 2018?

22 Led Jak se dostat na MČR OCR 2018?

Jak se dostat na MČR OCR?

Mnozí z vás se ptají, jak se dostat na MČR OCR 2018. Jestli je to uzavřené nebo otevřené mistrovství. Jak je to s kvalifikací a podobně. Proto vám na následujících řádcích vysvětlíme, jak to s tou kvalifikací bude.

 

MČR OCR 2018 je ve své podstatě otevřené mistrovství. To znamená, že na závod se může přihlásit kdokoliv. Ať už závodník z České republiky nebo někdo ze zahraničí. Ovšem do samotného výsledku MČR může promluvit jen závodník z České republiky. Tím je myšleno i do jeho jednotlivých kategorií, kterými bude kategorie OPEN, věková kategorie (AGE GROUP) a ELITNÍ vlna. Do všech těchto kategorií se lze přihlásit. Ovšem jediná ELITNÍ vlna bude podmíněna kvalifikací.

 

OPEN vlna – kdokoliv se může přihlásit

AGE GROUP – kdokoliv se může přihlásit, věkové skupiny se budou vyhlašovat, startovat spolu a budou mít limitovanou kapacitu. Tato vlna je určena pro závodníky, kteří si chtějí zazávodit a poměřit síly o mistrovský titul se závodníky své věkové kategorie.

ELITNÍ vlna – tato kategorie je podmíněna kvalifikací. Určitý počet slotů na startu bude vyhrazen závodníkům a závodnicím dle pořadí v OCR lize 2017. Dále bude zohledněno pořadí v OCR lize 2018 určitým počtem slotů. Své místo na startu bude mít i někdo s „divokou kartou“. V individuálních případech můžeme zohlednit i pořadí v jiných závodech. Tato kategorie není omezena věkem. Elitní vlna je určena pro ty nejlepší závodníky, které můžete na naší OCR scéně potkat.

 

V rámci závodního dne se bude vyhlašovat i absolutní pořadí, do kterého mohou promluvit všichni závodníci, nejen ti z České republiky.

Kapacitu závodů a kvalifikační podmínky přineseme v nejbližších týdnech, kdy zároveň spustíme registrace.

No Comments

Post A Comment