Kurz OCR trenér očima účastníků

11 Led Kurz OCR trenér očima účastníků

Zvažujete, zda se přihlásit na kurz trenéra OCR? Připravili jsme pro vás ve spolupráci s účastníky posledního kurzu několik článků, které vám mohou pomoct při rozhodování. Jak celý kurz viděl Karel Šmolík se dočtete v našem příspěvku. 

Závody OCR běhám už několik let a tudíž mi poslední dobou hodně zajímalo, jak se věnovat přípravě. Od roku 2014 jsme se stal vedoucím skupiny SRTG Rokycany a zcela přirozeně mě tedy začala příprava zajímat tak nějak komplexně.

Když mi tedy poprvé na facebooku vyskočil kurz trenéra OCR III,  řekl jsme si, že je to skvělá novinka, o tomhle jsem vůbec nikde neslyšel a určitě to bude něco jiného než fitness trenér, který si dnes udělá každý a kdekoliv. Neváhal jsem ani minutu a okamžitě jsem se zkontaktoval s Patrikem a přhlásil se na kurz. Během pár dní byl kurz skoro plný a já zjistil, že se tam přihlásilo spoustu mých kolegu ze závodů Spartan Race. O to víc jsem se těši.

Jakmile jsme usedl do lavice, byl jsem mile překvapen rozvrhem témat, kterým jsme se měli věnovat. Celé přednášení bylo velmi profesionální od anatomie až po praktické cvičení.

Asi nemá cenu psát tady jaké jednotlivé hodiny byly. Zkrátka a jednoduše, všechny hodiny byly skvělé a každému znás něco daly. Byly doopravdy skvěle nastavené na problematiku OCR závodů. Dozvěděli jsme se spoustu užitečných informací.  Hodiny byly vedeny lektory z oboru a někteří přímo měli zkušenosti se samotnými OCR závody, proto věděli, co je potřeba vyzdvihnout v tak obsáhlém tématu ať už je to anatomie, nebo atletika.

Asi budu mluvit za všechny, když vyzdvihnu skvělé hodiny, které byly nejprve teoreticky vysvětleny a pak zvlášt v praxi předvedeny. Mezi ně patří aletika a základy gymnastiky a první pomoc.

Lektoři se doopravdy věnovali všem dotazům a vůbec nikomu nevadilo, že jsme i přetáhli vymezený čas na hodinu, protože témata byla více než zajímavá a všechny to bavilo. Bylo skvělé čerpat informace od lidí, kteří mají zkušenosti a ví, o čem mluví.

Za mě určitě se zůčastním dalšího školení,které na nás ISV chystá a zároveň bych tento kurz doporučil všem lidem, kteří se zajímají o OCR závody.

 

No Comments

Post A Comment