Liga se nám blíží k závěru!

18 Říj Liga se nám blíží k závěru!

Od poslední aktualizace tabulek české OCR ligy jsme trochu mákli, aby bylo před závěrečnými závody bodovaných sérií jasno, jak si kdo v žebříčku vede.

 

V naposledy zveřejněném bodování jsme přičetli body za Predator Run v Plzni 19. srpna. Takže v aktuálním pořadí jsou započítány závody Army Run Vyškov (tratě Major a General), které jsme v srpnu z technických důvodů museli přeskočit, dále Gladiator Race Josefov a Army Run Praha (tratě Captain a Major).

Zároveň jsme do tabulky implementovali již na úplném začátku avizované pravidlo maximálně 8 závodů, každému závodníkovi se tedy promítly do nynějšího pořadí body pouze z osmi nejúspěšnějších závodů sezóny, v případě, že jich měl víc. A takových vás už bylo! Například Kuba Podzimek má za sebou už 16  závodů (a to jen ze sérií, které se do ligy počítají). Takže toto pravidlo přirozeně zamíchalo pořadím! V mužské kategorii nyní kraluje Richard Hynek, v ženské se do čela vyšplhala Verča Vytinová.

OCR liga muži
OCR liga ženy

Predator Master Weekend na Klínovci byl obrovskou náloží nejen nastoupaných metrů, ale i bodů, a tak se na něj podíváme zase trochu podrobněji v příští aktualizaci.

Teď už víte, jak si ke konci sezóny v tabulce stojíte, příležitost ovlivnit její pořadí budete mít už jen na Gladiator Race v Praze, v sobotu i v neděli.

K & P

No Comments

Post A Comment