MČR v OCR pro děti

Líbilo se vám i vašim dětem na loňském MČR v OCR pro děti a rádi byste byli společně u dalšího ročníku? Konečně se můžete přihlásit! Registrace na 4. otevřené MČR v OCR pro děti jsou spuštěny.

Na vaše děti čeká řada nových a neokoukaných překážek, opět skvělý doprovodný program a jako vždy plné startovní balíčky pro všechny děti a úžasné ceny pro vítěze.

 

Budete u toho s námi?

4. MČR v OCR pro děti
5.10.2019
Kladno

 

REGISTRACE ZDE!

 

Co je otevřené MČR v OCR pro děti?

MČR je republikové klání v překážkových závodech všech dětí, které se rádi hýbou a nezaleknou se ani trochy adrenalinu. Závodu se tedy MŮŽE ZÚČASTNIT I VAŠE DÍTĚ. Je nám jedno, jestli dělá atletiku, fotbal anebo hraje šachy. Závod si užijí všichni. Mistrovství je určené pro děti od 5 do 12 let. Děti jsou rozděleny do 3 věkových kategorií, které jsou specifikovány níže.

 

Věkové kategorie:
1. 5 – 6 let včetně (ročník 2014 – 2013)
2. 7 – 9 let včetně (ročník 2012 – 2010)
3. 10 – 12 let včetně (ročník 2009 – 2007)

 

Kategorie jsou rozděleny na dívky a chlapce.

 

MČR se bude konat dne 5.10.20189 od 13.00 v Kladně. Děti budou v rámci bezpečnosti startovat ve vlnách, kdy finálová skupina, určená z vítězů jednotlivých startovních vln, poběží přibližně v 16. hodin. Přesný časový harmonogram bude zveřejněn na stránkách OCRA CZ nejpozději cca 3 dny před startem. Startovní listina bude doplněna a aktualizována na základě na místě registrovaných dětí v den závodu. Organizační informace pro závodníky budou rozeslány max. dne 2.10.2019. v odpoledních hodinách.

 

REGISTRACE

Registraci provádějte přes níže uvedený on-line formulář do 30.9.2019 do 00.00 hod. Na místo je nutné donést revers podepsaný zákonným zástupcem dítěte. Revers bude po registraci zaslán na příslušnou emailovou adresu nebo je možné si jej stáhnout na níže uvedeném odkazu. Žádáme všechny rodiče, aby respektovali požadavek pořadatele na prokázání zákonné způsobilosti k dítěti svým občanským průkazem. Bez tohoto potvrzení nebude dítě vpuštěno na trať!

 

REVERS, bez kterého nebude Vaše dítě vpuštěno na start, můžete stáhnout zde: Revers. Revers je nutné vytisknout a vzít s sebou k prezenaci závodníka v den závodu.

 

STARTOVNÍ LISTINU bude uveřejněna uveřejněna zde po uzavření on-line registrací.

 

Startovné: 250,- Kč
Pro členy OCRA CLUB Junior je na startovné stanovena sleva 30%. Do OCRA CLUB Junior je možné se registrovat zde.

 

 

STARTOVNÍ LISTINU najdete po ukončení on-line registrací zde.

 

Startovné: 250,- Kč
Pro členy OCRA CLUB Junior je na startovné stanovena sleva 30%. Do OCRA CLUB Junior je možné se registrovat zde.

Každé dítě se může těšit na medaili.

 

Fotogalerie z předchozích ročníků najdete zde:

 

https://www.youtube.com/watch?v=W6zm_OtbTSs&t=10s

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE


1. Prezentace a zároveň registrace závodníků je od 10:00 do 12:30 hodin. Po tomto čase již nebude možné se do závodu registrovat! Tedy alespoň se o to pokusíme.

2. Každé dítě musí mít podepsaný reverz. Bez tohoto prohlášení nebude dítě vpuštěno na start! Reverzy budou zaslány během jako příloha organizačních informací. Nezapomeňte si je tedy vytisknout a vzít s sebou. Několik reverzů bude k dispozici na místě, ale nespoléhejte na to!


3. Doprovodný program bude postupně zveřejňován na stránkách OCRA CZ


4. Ve 12.45 bude na startu závodu setkání VŠECH závodníků. Je důležité, aby se tohoto setkání zúčastnili opravdu všichni závodníci. Všichni závodníci dostanou přesné instrukce k závodu!!!


5. První startovní vlna vyběhne ve 13.00 hodin. Každá další startovní vlna bude na trať vpuštěna po 15 minutách. Startovní časy budou uvedeny na listině, která bude vyvěšena na startu závodu. Prosíme rodiče, aby své děti přivedly na start cca 5 minut před startem. Z každé vlny do finálového kola postupují děti na prvních třech pozicích. Pozice určuje doběhnutí dítěte do cíle.


6. Oblečení – Děti by měly mít sportovní oblečení a sportovní obuv, u kterého se nebudete bát ušpinění!!! Zároveň jim vemte oblečení na převlečení, včetně bot. Berte to tak, že pokud by vám dítě omylem stouplo do louže, budete ho také muset převlíknout. Stany na převlečení budou k dispozici.


7. Předpokládaný čas spuštění finálových kol je mezi 16.45 – 17:00, ale může se změnit. Poslouchejte tedy, prosím, moderátora akce, případně se ptejte organizátorů na registraci. Vše budeme v průběhu dne komunikovat s předstihem!!!


8. Přibližně v 18.00 proběhne slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen. Ale může být změneno. Platí zde to samé jako u bodu číslo 7.