Národní štafety na ME OCR 2018

19 Čvn Národní štafety na ME OCR 2018

Mistrovství Evropy v OCR je už za rohem. Každý je plný očekávání, jak se vše povede. Na závěr celého šampionátu bude program jako obvykle uzavírat nedělní závod štafet. OCRA CZ vyšle do boje o medaile 3 týmy.

 

Každý rok se snažíme nějakým způsobem posunout fungování reprezentace a celého servisu pro naše závodníky o kousek dále. Máme už týmové dresy, skupinky, které jedou společně, společné ubytování, v případě, že to lokalita umožňuje. Letos jsme přidali funkci delegáta, který by měl závodníkům usnadnit vyřizování věcí na místě a pomoci při řešení nejasností. Připravujeme i další akce přímo v dějišti. A jednou z novinek pro tento rok jsou národní štafety. Štafetový závod bereme jako souboj národních týmů v nejsilnějším možném složení.

OCRA CZ zaplatila a vyšle po jednom týmu do každé kategorie štafet. Přesněji tedy jeden mužský, jeden ženský a jeden smíšený tým.

Do těchto týmů jsme vytvořili předběžnou nominaci závodníků na základě výsledků z loňska, letošní OCR ligy a poháru. Místo je i pro případnou „kometu“, která by zazářila přímo na místě během individuálních závodů v předchozích dnech.

Nominovaní závodníci:

Zuzana Kocumová

Kristýna Hůrková 

Veronika Vytinová

Tereza Schejbalová 

Tomáš Tvrdík

Jiří Vacík

Pavel Hrdina

Lukáš Novák

Marek Kadrmas

Pavel Krejčí

Petr Vinický

 

Finální složení štafet bude oznámeno v sobotu po hlavním závodu.

OCRA CZ Team

No Comments

Post A Comment