NOVÁČCI PRO SEZÓNU 2017

13 Úno NOVÁČCI PRO SEZÓNU 2017

Jaké nás čekají závody v roce 2017? Jak jsou letos debutující organizátoři při chuti do další sezóny? Co nového můžeš čekat a na vlastní kůži vyzkoušet?
Jsou tohle tvoje otázky ohledně novinek v sezóně 2017?

Tak to rozhodně pokračuj dál ve čtení.

WILSONKA RACE:

Řekněte mi, prosím, kdo tvoří Wilsonka Race Team? 
Převážná část Wilsonka race týmu má ke sportu velmi blízko. V našich řadách naleznete např. profesionální trenéry, sportovce na výkonnostní úrovni i na úrovni rekreační. Různá odvětví sportu studujeme, aktivně se jim věnujeme a někteří sport i vyučujeme.
Měli jsme to štěstí, že k velkému nadšení se přidaly i zkušenosti s pořádáním větších společenských akcí a jako bonus i zručné ruce, které se nebojí práce.

EXCALIBUR RACE:

Řekněte mi, prosím, kdo tvoří Excalibur Race Team?
Základ ER teamu tvoří dva členové. Já, Jakub Exner a druhým  je Radek Šretr. Já osobně jsem sportovec tělem i duší. Sportovní akce jsem již pořádal, jako příklad můžu použít MS v motocrossu v Holicích, kde jsme hned v prvním roce obdrželi cenu za nejlepší uspořádaný závod v sezóně. Závody OCR už sleduji nějakou dobu a úplně mě uchvátily.

Radek je profesionální sportovec. Věnuje se od svých šesti let běžeckému lyžování. V době dorostu a junior byl také členem reprezentace ČR. Nyní jezdí dálkové tratě, naposledy jste ho mohli vidět 03.12.2016 v televizi, kde se běžel závod Visma Ski classic v italském Livignu, kde doběhl deset vteřin za Lukášem Bauerem. To jsme my, ale další část tvoří kamarádi, kteří startovali na závodech OCR jak u nás v Evropě, tak i v Americe. Takže se můžete těšit na výjimečnou trať.

Veškeré informace o závodech nalezneten v aktuálním čísle JUMP MAGu na straně 18.

No Comments

Post A Comment