OCR liga 2018 muži

Kompletní tabulku si můžete stáhnout zde v PDF:

Stáhnout kompletní tabulku

(Aktualizace: 31.12.2018 )

pořadí (LIGA)poslední pořadíjménotýmage groupBody celkemBody celkem TOP 8TOP3TOP5TOP10TOP20počet závodů celkemprůměr bodů na závod
12Hynek RichardM 18-247367.55170743015491.166666667
24Tvrdík TomášSWEEP OCRA-CZ ELITE TEAMM 30-347560.54882.51201116472.53125
31Hrdina PavelSWEEP OCRA-CZ ELITE TEAMM 30-344725472571009525
45Novák LukášSWEEP OCRA-CZ ELITE TEAMM 25-29764444401020427283.111111111
53VACÍK JiříSWEEP OCRA-CZ ELITE TEAMM 25-294812.54417.5620110481.25
69Dorňák PetrM 25-295390.54300712012449.208333333
76Kadrmas MarekOCRA CZ TEAMM 18-244456.753707.5505114318.339285714
87PODZIMEK Jakub---M 25-295527.53552.5426215368.5
98Hanyk LukášSDH Kostelec nad OrlicíM 25-2967623467.5177423294
1016Maliha VítM 16-174888.753242.5245220244.4375
1110Maliha RomanM 18-2445293060222722205.863636364
1215BABÁK JosefTantum MonstraM 25-294777.253045242520238.8625
1327NEJEDLÝ Václav---M 25-293002.53002.5115111272.954545455
1419SIMANDL OndřejSpartan GymM 25-292885288531229320.555555556
1534Vrbenský JakubSRTG Kutná Hora 15+M 18-2429712750115110297.1
1624Kočvara LubošM 30-342724272413038340.5
1717Linka MilanExtreme Obstacle RunnersM 25-293042.52720111511276.590909091
1833Kulhánek MartinM 30-3427362638130210273.6
1926Šulc MartinM 35-392612261223118326.5
2020Dufka VladislavViktorie teamM 25-292585258531218323.125
2113Karel ŠtěpánM 25-293635.252570015417213.838235294
2211SIMANDL RadekSpartan GymM 25-292520252020418315
2314JOSKA Vladislav---M 30-342997.52510023411272.5
2412Kellner DavidM 40-4432282465205218179.333333333
2530FIŠER RostislavSpartan GymM 40-442874.752420003414205.339285714
2641RŮŽEK Pavel---M 25-292797.52295012511254.318181818
2718Řezníček JanJunák Č.KostelecM 45-4933702270022816210.625
2828SVOBODA MartinSpartan GymM 25-2933292230004720166.45
2922Beneš PetrKvíčala teamM 40-442538.752124006314181.339285714
3051RŮŽEK Vojtěch---M 18-242343.52082.5002611213.045454545
3163Drábek LukášSRTG-Holysov 15+M 18-2426972074.5011518149.833333333
3221Paďour RadekM 30-341985198501306330.833333333
3332VEPŘEK Karel---M 40-442285.51908013212190.458333333
3459CENEFELS FilipWild SnailsM 18-242033.751812.5011511184.886363636
3523Vepřek MartinKolšovM 25-2926051776000919137.105263158
3653Králík PetrM 30-3417401740003511158.181818182
3740Vitásek AlešM 40-4417841696.5102213137.230769231
3825Vinický PetrSWEEP OCRA-CZ ELITE TEAMM 30-341663166321105332.6
3937Cupák MartinSpartak VrchlabíM 45-491643164301138205.375
4029Remeš JanM 30-341817.751572.75000610181.775
4136KREJČÍ PavelSunny Gang PlzeňM 35-391570157001228196.25
4250Hajžman DavidZmrzlíci PlzeňM 30-3417761535.5001314126.857142857
4342Špaček LuděkM 18-241495.751495.7510128186.96875
4439Slováček DominikM 18-241485148510215297
4531Suszka TomášM 25-291480148010206246.666666667
4660Pavlík MichalM 25-2914781478012113113.692307692
4738MIKŠOVSKÝ MichalGladiatorsM 30-342153.51472000518119.638888889
4872Mareš JanM 25-291460.251460.2510029162.25
4947Vorobok TomášPredatorsM 25-291412.51412.502036235.416666667
5055Snopko Davidshybuj.czM 35-391398139800148174.75
5165KADRMAS MartinM 18-2415281389001113117.538461538
5235KAMIC PetrTantrum MonstraM 35-391350135030004337.5
5357HYNEK JosefBarbarian Extreme TeamM 40-441294.51294.500308161.8125
5461Štíbal MartinMK KladnoM 30-341280128002024320
5574MARINIČ JIŘÍM 40-441259.251259.2500217179.892857143
5645HURSKYJ AlexandrBarbarian Extreme TeamM 18-241253125310047179
5767Jabůrek MartinM 35-391228.751228.7500247175.535714286
5885PEŠEK PetrAF TeamM 25-291201.751201.75001310120.175
5946Levý ŠtěpánM 35-391253.51173.500061396.4230769231
60217PLÍHAL TOMÁŠSVÍDNICKÝ EXTRÉMM 40-441150115000237164.285714286
6143Kedršt DanielM 35-391202.251144.25001312100.1875
6288Kolář JakubM 16-171134.51134.510026189.083333333
6348CIMLER JiříGladiatorsM 30-341584.751131.2500041699.046875
6444GROH RADOSLAVHUDY - LA SPORTIVAM 25-291125112520005225
6552Tyl LukášProstě myM 30-341076107600039119.555555556
6671Vrba IvoRocktechnik ttM 35-391050105011013350
6749ŠÁLA BohuslavTantrum MonstraM 25-291010101001104252.5
6889Hora VojtěchPredator Workout KladnoM 25-29996.5996.500048124.5625
69101CALKA ERIKDRANGELS LIBERECM 18-2497997900039108.777777778
7058HANÁČEK Michal---M 30-3497597500049108.333333333
7169Labuda TomášSpartan WarriorsM 18-24949.5949.500116158.25
72158KRÁSA David---M 40-44946.5946.500029105.166666667
73138ČERVEŇÁK RadimFC PredatorsM 25-29933.5933.510105186.7
74134Tóth RomanM 18-24921.25921.2500206153.541666667
7554Mazura OndřejCzech Extreme RunnersM 25-2991791700214229.25
7676Holubář MartinUrveme to silouM 35-39908908002-14227
77141VOSTŘEL RadekHLS TEAMM 16-1790590500208113.125
7856Vorisek PetrM 40-44891.25891.2500136148.541666667
7990KUCHAŘ LukášEXTRA BRNO Fantastic 4M 30-34945.25876.2500021185.9318181818
8087Drinka FilipM 25-2983883800048104.75
8175Vaníček PetrM 25-29837.5837.50011993.0555555556
82109Meluzín PetrM 30-34830.75830.7500018103.84375
8392Mrkous JanOkresní přebor (15+)M 18-2483083000124207.5
84102Jan ŘezníčekM 45-49829.5829.500016138.25
8562ŘEŘICHA JanSunny Gang PlzeňM 30-34823.5823.500124205.875
8664BUDÍN PavelPR Workout ÚNL ELITEM 25-29810.5810.500025162.1
8766Velička AlešEdgarpower.czM 45-4979579501102397.5
88100Löffler ErikM 35-3980478400011080.4
89115Doubrava DavidKutná HoraM 16-1778178100201078.1
9078ŠTOHANZL Michal---M 30-3478078000214195
9168Vavrečka LiborSRTG-Olomouc 15+M 35-3977777700017111
9297Prášil JiříM 35-3976676600021076.6
9373Drčka JiříSVVATM 30-3476076000117108.571428571
9493Ryšavý ŠimonBARBARIAN EXTREME TEAMM 18-24797.25752.2500011456.9464285714
9582Třešňák RadimOkresní přebor (15+)M 30-34732.5732.501013244.166666667
96266Vrlík PetrGDPR72472400011355.6923076923
97229LACINA JOSEFOCR RUNNERS BEROUNM 40-4472072000031548
9870hrazdil martinM 35-3970570501007100.714285714
99162NOHEJL Martin---M 25-2969969900035139.8
100205VYČICHLO TomášSpartan GymM 35-39692.25692.250001886.53125
10183Domorád VojtěchM 30-34690.5690.500036115.083333333
102191BERAN LukášSpartan GymM 30-34686.5686.500001449.0357142857
103145ŠEDA Radek---M 40-446866860001885.75
104152CHALABALA JanSpartan GymM 25-29673.25673.250002796.1785714286
10581TOMÍČEK VáclavSRTG Hradec KrálovéM 18-24672.5672.50002974.7222222222
10680Šafránek MichalSRTG-Kolin 15+M 25-29723.2567200001165.75
10786SINKULE PavelEXTRA BRNO Fantastic 4M 35-39664.25664.250000794.8928571429
10895ČERNÝ VáclavHLS TEAMM 30-34656.5656.50001972.9444444444
109159PANITZ Erich---M 30-34640.5640.500001064.05
110114VOLÁK AdamCinema City TeamM 18-2464064000016106.666666667
111160HRABÁK PetrESaM 25-29631.5631.50011878.9375
112164Řehoř ZdeněkSRTG StrupčiceM 40-44638.75625.7500001158.0681818182
113118Roth ZdeněkM 30-346016010002875.125
11479Stupka PatrikM 18-2460060001013200
115122Šnýdr PavelM 16-17594.5594.500021154.0454545455
116106Turek MartinM 30-3459459400035118.8
117252Oppolzer JanKladnoM 30-345885880003873.5
118393Matouš LadislavGDPR5865860100697.6666666667
119167VOPASEK Miroslav---M 25-29569.5569.500011151.7727272727
120169KASAL JanHigh Intensity Trainings PragueM 25-2956656600024141.5
121135Pešek DanielRuskej StandartM 25-295615610002693.5
122105Skala JanM 40-445515510001778.7142857143
123184BEVELÁGUA Ladislav---M 35-3954354300021438.7857142857
124142Hel MichalSRTG-Olomouc 15+M 25-295405400000690
125117Opl VojtěchSRTG-Sušice 15+M 18-24523.75523.750001687.2916666667
126120ŠINDLER MatějGladiatorsM 25-29518.25518.250000686.375
127Zwiefelhofer VlastimilM 30-34512.5512.5100-11051.25
12894KUČERA PetrPredator Workout Ústí nad LabemM 25-2951151100011146.4545454545
129179Hospodka VojtaSDH LetňanyM 50+5105100011685
13091Havlíček JosefPerňa SystemM 18-2450050010001500
131121Krejčí VlastimilM 35-3948448400014121
132Truhlář LubošGladiators EliteM 30-3448048000101048
13396Jakoubek JiříM 25-294724720001594.4
134322Kratochvíl JakubM 25-294644640001592.8
135137Tomášek MartinM 30-34463.5463.50001677.25
136111Fiala DanM 18-2446246200104115.5
13798Klíma JiříZombies from house of painM 30-3445445410003151.333333333
138181moravec milanBEHAM PRO TEREZKUM 30-3444744700024111.75
139176Kavulok LukášM 35-394424420001855.25
140206Šnopl VítM 18-244404400000762.8571428571
141308VÍTEK TadeášPredator Workout Počátky elite teamM 25-294404400010588
14299BALINT MichalPredator Workout Ceske BudejoviceM 30-34437.5437.50100587.5
143125Doležel LukášM 25-294284280000761.1428571429
144103Kubiš MichaelSRTG-Brno 15+M 18-24426.5426.50000585.3
145280PILEK JakubSRTG Strupčice A teamM 25-29426.25426.250000853.28125
146104Hubálek LukášSRTG-HK 15+M 25-29425.75425.750001947.3055555556
147466Třešňák PetrSlanýKobylkyM 35-394244240001670.6666666667
148149Ryšavý MartinPRO MUSIC PROLOG BIKEM 40-444234230000760.4285714286
149182Dufek JakubM 18-244164160000852
150146Němeček BohuslavM 25-294144140001851.75
151171Gross FilipM 18-24413.5413.500014103.375
152239KODYDEK TomášSRTG ČelákoviceM 40-4441241200104103
153107Michalčák MatějM 18-2441241201003137.333333333
154187Dobry PetrRAJEC Allivictus TeamM 40-4441041000114102.5
155108Rauchfuss MarekBikeranchM 25-2941041010001410
156156Novotný ZdeněkSRTG-Breclav 4+M 25-2940340300004100.75
157123Krýsl MiloslavOrel RtyněM 30-344014010001757.2857142857
158324Stuparič JanHC DevroM 25-29400.5400.50001580.1
159110ŠTRYNCL PavelBootcamp Team EliteM 40-444004000010580
160128Souček VladimírTJ Lhota Červený KostelecM 45-493993990001757
161112kocurek PavelDream Team RodovM 25-2939539500112197.5
162329Kopeček DavidSRTG-Moravský Krumlov 4+M 25-29391.75391.750010578.35
163113ČERNÝ JakubTantum MonstraM 25-2939139100011135.5454545455
164PETERKA TomášSRTG HolýšovM 25-2939139100001330.0769230769
165386Zapalač DušanExtreme Obstacle Runners 2M 25-293893890010497.25
166348Pařenica RobertM 25-29386.25386.250000496.5625
167140KOMÁREK MichalEXTRA BRNO Fantastic 4M 35-39384.25384.250000754.8928571429
168116Pelc NorbertGODE Race TeamM 35-393803800100495
169299Reichl MichaelSRTG-Karvina 4+M 30-34376.25376.250000575.25
170119Hýbl JaroslavM 25-293753750010575
171Doležal JanRunFórFunGDPR37337300011231.0833333333
172224Kiliján TomášM 30-34369.5369.50000752.7857142857
173166Řehák DavidSRTG PrahaM 30-3436936900013123
174154Růžička JakubBARBARIAN EXTREME TEAMM 18-243683680001492
175124Bubeník VojtěchSRTG-Kolin 4+M 18-24362.5362.50001660.4166666667
176165Kecina TomášKondiční box TRUTNOVM 40-443613610001572.2
177238Pitoňák MarekM 25-29360.5360.50000490.125
178204Václavek PetrM 18-243573570000659.5
179126MAJER MichalOutdoor CREWM 25-2935535500011132.2727272727
180127Sládek JakubBARBARIAN EXTREME TEAMM 25-293553550000659.1666666667
181163Ticháček JanM 16-173553550001659.1666666667
182 Kolář JakubFoxconnGDPR3503500100938.8888888889
183132DOŠLÍK JiříBootcamp Team EliteM 25-293503500010570
184131Foltys JiříM 30-343503500010487.5
185130FOLVARČÍK JirkaSRTG Strupčice A teamM 35-3935035001001350
186129Křeček JiříM 18-2435035001002175
187133ŠAŠEK MatějGladiatorsM 30-343503500001487.5
188143Šmok DavidM 25-293453450000569
189153Vondráček MartinM 30-3434434400001034.4
190136Louda JanM 35-393403400001568
191800ČUHEL IGOREXTRA BRNOM 25-29335.5335.50000747.9285714286
192139ŠIPLA MiroslavAF TeamM 18-24331.75331.750000655.2916666667
193196Vorobok LukášPredatorsM 25-29331.25331.250000482.8125
194155Frei MartinM 40-4432332300011521.5333333333
195Koďous LeošGDPR3233230010935.8888888889
196404Vostal MatějM 18-243223220000746
197Illéš MartinSpartan Patriot Team SlovakiaGDPR3203200010840
198445Krupka MichalM 18-24316.75316.7500001031.675
199659Novák DanielM 18-243123120001652
200144SCHRÖPFER MartinTantum MonstraM 25-29309.5309.500013103.166666667
201491Kubasa JiříMaratonstav ÚpiceGDPR307.5307.50001838.4375
202180GRAMEL PeterSRTG ČelákoviceM 30-34307.25307.250001934.1388888889
203200Křepela PavelTéčka T42M 40-443063060000743.7142857143
204147Černoch KarelModel run teamM 30-3430530500003101.666666667
205148Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners 2M 25-293023020001475.5
206460Mikyska VáclavM 40-44301.5301.50000650.25
207150Hradecký PetrM 30-3430030000101300
208232Slaměník BedřichneBULLM 40-443003000000650
209151Věžník MartinM 35-393003000010475
210291Hlavatý VladislavAF teamM 30-342992990000559.8
211479Chlopčík RadekCSOBM 35-39297.5297.50000649.5833333333
212256Uhlík RomanSRTG KolínM 30-3428928900001322.2307692308
213157Kahánek MartinTým bez hranic Prostějov 4+M 18-24287.5287.50001647.9166666667
214161Boril PetrGDPR2802800001646.6666666667
215333KRAUS TomášSunny Gang PlzeňM 30-342802800001470
216203Kopřiva PavelSRTG-Kolin 15+M 30-34276.5276.50000469.125
217Chromý AdamM 30-3427527500001027.5
218218CHMELAŘ Filip---M 25-292712710000390.3333333333
219197ŘEZÁČ MatějPredator race workout ústí na dlabemM 25-29269.5269.50000553.9
220214Filip LiborM 45-492692690000389.6666666667
221168Kotyk HonzaSalomon SuuntoM 45-492682680001467
222170VĚTROVSKÝ JAKUBOCRA CZ TEAMM 30-342652650001644.1666666667
223285Škraněk JiříM 35-392642640000833
224172Hlava RomanBěháme v Holicích a okolíM 40-442622620001552.4
225DRECHSLER JOSEFKARLOVY VARYM 30-3426026000011026
226173Eremka LiborM 30-3426026000102130
227174Lička TomášFamily GymM 35-392602600010465
228ZÁPOTOČNÝ StanislavEvatrans Racing TeamM 30-3426026000101026
229249BULUŠEK Filip---M 16-172582580000736.8571428571
230363Hrdlička JiříCzech Extreme TeamGDPR2562560000736.5714285714
231276Vítek KarelSRTG-KladnoM 18-242552550001385
232246Gothard ZdeněkSRTG-Moravský Krumlov 4+M 25-29253.5253.50000463.375
233175HNETILA Tomáš---M 40-44253.5253.500001221.125
234201Zbranek VáclavrunnařiM 35-392522520000736
235178Beníček MatějSRTG-Zlin 4+M 18-242502500001550
236177Matera TomášM 25-292502500001462.5
237469Trousil JanGDPR2502500000831.25
238606Krupica OndřejM 18-24249.25249.250000831.15625
239183Kujíček MichalSRTG-Strupcice 15+M 35-39248.5248.50001831.0625
240268Andres BroňaSRTG-Chomutov 4+M 50+2442440000640.6666666667
241199Staněk MiroslavGLATT 13M 30-34241.5241.50000734.5
242353Blažek RadekM 35-392402400001548
243186JAROLÍM MichalFénix PlzeňM 25-292402400010380
244188Jiříček PavelM 18-242402400010460
245189Lopata DanielGDPR24024000101024
246185Zeman MarekEdgarpower.czM 18-2424024000101240
247364Dvořák MartinTvrdý játraM 30-3423823800001714
248258HAVELEC Zdeněk---M 25-292352350000547
249190Mráz JanAtletika JihlavaM 25-292342340001378
250618Novák JosefM 18-242342340001458.5
251375Vala JaromírM 40-44232.75232.750000458.1875
252192ŘEHULKA MilanSRTG ČelákoviceM 30-342312310000638.5
253261Lettl LiborGDPR2302300000638.3333333333
254Malý OndřejGRwarriorsGDPR22822800011022.8
255193Link RomanSRTG-Kolin 15+M 18-242272270000545.4
256194KRS Kryštof---M 18-242252250001456.25
257381KŘIKAVA TOMÁŠSPARTAN GYM PRAHAM 30-342252250001732.1428571429
258339Mareš Oldřich#GLADIATORRACETEAMGDPR2252250000828.125
259694Bednář RichardSRTG-Olomouc 15+M 30-34223.75223.750000827.96875
260195Vondra JanM 40-44223.75223.7500012111.875
261450Jiruse JosefGDPR2212210000636.8333333333
262TROJEK JanEXTRA BrnoM 35-3922122100001120.0909090909
263198SMIŠTÍK MarekSpartan GymM 25-292202200001827.5
264314SUSS KarelHLS TEAMM 25-292202200000373.3333333333
265529Černý LukášSlanýKobylkyM 30-342192190001827.375
266309Diblík JanM 30-342162160000636
267202Hurt LukášM 18-242162160001827
268661WACKER LukášSRTG - HOLÝŠOV eliteM 30-342152150000635.8333333333
269301Blažek OndřejGDPR2132130000730.4285714286
270Větrovský JanM 35-3921021000011021
271377Hriadel JaroslavŠneciM 18-242062060000634.3333333333
272207DRNEK Jan---M 35-39204.75204.750000451.1875
273208Číp RomanKoně, dobrý koně !M 45-4920420400002102
274344Blažek LukášM 30-342012010000633.5
275209Jaroš JosefSport Club VrchlabíM 35-392012010000450.25
276212Dubec RobinDubecM 25-292002000000633.3333333333
277210Ludvík JakubZAMAKEJSI.CZM 25-2920020000011200
278213Návrat JanM 35-392002000000540
279211TESÁREK Michal---M 40-4420020000012100
280593Erben KarelNO TY VOLEGDPR1991990001539.8
281Suchna DavidOCRA CZ TEAMGDPR19619600001117.8181818182
282304Pavlíček PetrGDPR1941940000727.7142857143
283233Duchek PetrPredator workout KladnoM 30-341921920000921.3333333333
284379GAJDOŠ Jan---M 25-291901900000631.6666666667
285216Kardmas MarekOCRA CZ TEAMM 18-241901900001363.3333333333
286215Nešťák MatějM 25-291901900001295
287PIŇOS Ondřej---M 18-2419019000011019
288219Rychlý PavelM 30-341901900000538
289ŠRÁMEK DOBROSLAVKLADNO, TO JE TO MĚSTOM 35-3919019000011019
290VESELY SLAVEK#GLADIATORRACETEAMM 25-2919019000011019
291220FRYČEK JanSunny Gang PlzeňM 25-29188.5188.50000447.125
292SVOBODA VítM 30-34187.5187.500011018.75
293531Bouška Matěj#GLADIATORRACETEAMGDPR1871870000920.7777777778
294222Chytrý MatyášM 18-241861860000537.2
295Kratochvíl ZdeněkGDPR18618600001018.6
296223Weilguny MiroslavM 25-29184.5184.50000361.5
297350Háva LukášPredator Workout PočátkyM 25-291841840000630.6666666667
298SRNSKÝ Daniel---M 18-2418418400001116.7272727273
299225Kubišta PetrGDPR1821820000536.4
300226Štícha RomanSRTG-Pribram 4+M 25-29181.5181.50000536.3
301227Koliba JiříM 35-391811810000290.5
302Voříšek PetrGDPR1801800001920
303231Černoch MichalM 40-441791790001359.6666666667
304KOVÁČIK BRANISLAVFÉNIX PLZEŇM 30-3417917900001116.2727272727
305Svoboda HonzaSRTG-Brno 15+M 30-34178.5178.500001214.875
306235BLÍN OndřejSRTG ČelákoviceM 18-241751750000919.4444444444
307234HANDLER Christian---M 30-341751750001443.75
308236MIŠNER PetrStars of OlympiaM 45-49172.75172.750000443.1875
309237Rychlík JakubM 18-241721720000286
310320Průša MilanGDPR1711710000628.5
311244CHVASTEK DAVIDJOBS CONACTM 35-391701700001534
312241Kubín RobertM 30-341701700001356.6666666667
313443Kučera RadekDoksyGDPR17017000001017
314242Slavík PetrFitTrénink 2018M 35-391701700001442.5
315240Soukup FilipM 18-2417017000011170
316243VALÁŠEK JANNÁCHODM 30-341701700001442.5
317245Šinkovský Roman#GLADIATORRACETEAMGDPR1681680000628
318389Svoboda JanHornetM 30-34167.5167.500001213.9583333333
319313Ždímal MichalŽdimiatorsGDPR1671670000627.8333333333
320247GYGAL TOMÁŠGTTEAMM 40-441651650000918.3333333333
321330Novotný JakubM 18-241651650000918.3333333333
322248HEJLA LukášSRTG ČelákoviceM 18-241641640001532.8
323406ŠIMEK VáclavSRTG ŠUMPERKM 30-34163.25163.250000532.65
324250Minařík TomášM 35-39162.5162.50001532.5
325290Surý MartinBrutal Kruháč TeamM 40-441611610000626.8333333333
326254Havrlant MichalFitTrénink 2018M 40-441601600001440
327253ŘÍHA MiroslavAchillesM 40-441601600001532
328251SETTELE Stefan---M 30-341601600001280
329255Rybař LubošM 30-34158.5158.50000439.625
330257RAŽNÝ Tomáš---M 30-34157.5157.50000626.25
331334Havel JanM 25-291571570000439.25
332259MIKOLASEK David---M 25-29156.25156.250000439.0625
333260Minarčík OldřichM 25-29156.25156.250000439.0625
334444Kuba JiříSmrkáčiGDPR1561560000917.3333333333
335284Študent PetrGDPR1561560000626
336263Kubeček LadislavM 25-291541540000277
337262VORÁČEK Tomáš---M 30-341541540000351.3333333333
338346Glacner JiříEquine Vet ServiceM 30-341531530000625.5
339264Doležal LukášM 35-391521520000530.4
340Bílek JiříOCRA CZ TEAMGDPR1501500000916.6666666667
341265HOLAS MARTINHORSKÁ SMEČKAM 30-341501500001437.5
342Vejr MatějGDPR1501500001818.75
343626Doubrava DanielSRTG-Kolin 15+M 18-24149.25149.250000624.875
344468Barna MartinŽdimiatorsGDPR1481480000529.6
345632Darebný FilipSKP MajákGDPR1471470000916.3333333333
346273PECHAČ JanSpartan GymM 30-341471470000916.3333333333
347Šisler PatrikSRTG-Lisov 15+M 25-2914614600001113.2727272727
348267Tvrdík PavelM 30-34145.5145.50000348.5
349349Petiška OndřejSKRN HKM 18-241451450000272.5
350687PLEYER Ladislav---M 25-29143.5143.500001014.35
351269HUDEC LukášSRTG Rokycany eliteM 30-341431430000271.5
352770KLEMENT Oldřich---M 30-341431430000720.4285714286
353452Adam JanExtreme Obstacle RunnersM 25-29142.5142.50000720.3571428571
354323Fojtů LukášSRTG-Brno 15+M 35-39142.5142.50000720.3571428571
355270TOPIČ KarelSRTG - HOLÝŠOV eliteM 40-44142.25142.250000528.45
356272Coufal JakubM 18-241421420000435.5
357371Kavka MartinM 18-241421420000817.75
358271SCHNEIDER Martin---M 25-291421420000623.6666666667
359274Zabloudil JanM 30-341411410000528.2
360281DAVID MICHALKASPEROVCIM 40-441401400001435
361282Fulín ŠtěpánKoutečtí gladiátořiGDPR1401400001435
362279GALANDAK MICHALUNDEAD GROOVY TEAMM 25-291401400001435
363JELÍNEK RomanEXTRA BrnoM 30-3414014000001211.6666666667
364278Kunzmann EgonM 25-291401400001346.6666666667
365277NOVÁK Patrik---M 18-241401400001270
366REPISKÝ TOMÁŠSTOCHOVM 25-2914014000001310.7692307692
367275SVÍTIL MarekIntenzivní běhnyM 40-4414014000011140
368342PAVLOVEC MarekSRTG ČelákoviceM 30-341391390000527.8
369493Boldiš PavelGekon teamM 40-44138.5138.50000434.625
370283REMIŠ PeterSRTG OlomoucM 30-341371370000434.25
371533Tuhovčák MilanSRTG-Celakovice 15+M 40-44136.5136.50000915.1666666667
372CIRHAN DOMINIKČESKÁ KAMENICEM 18-2413513500001013.5
373Lašek KarelSRTG-Pribram 4+M 25-2913513500011013.5
374286MYŠÁK TOMÁŠHRADEC KRÁLOVÉM 30-341351350001433.75
375287Volný TomášTřebovicke kalačeM 30-341351350001622.5
376288KOCIÁN Jakub---M 30-34134.5134.50000433.625
377Buben VáclavGDPR1341340000914.8888888889
378289FIALA LukášSRTG Rokycany eliteM 30-341341340000344.6666666667
379Bartošek JonášPredator workout BrnoGDPR13213200001112
380292Puček ZdeněkSRTG-LazneK 4+M 30-341321320000718.8571428571
381525Ambroz MichalM 25-29131.75131.750000816.46875
382550Volf KarelM 50+131.75131.750000816.46875
383293DOČEKAL JakubDiversity BeastsM 25-29131.25131.250000343.75
384JIŘI KolibaM 35-39131.25131.2500001013.125
385295Dubec PatrikDubecM 30-341301300001432.5
386294KAZDA OndřejGumídciM 35-391301300001265
387394Navrátil MilošM 18-241301300000621.6666666667
388Nohynek DušanSRTG Mladá BoleslavGDPR13013000011111.8181818182
389612PŮČEK Zdeněk---M 30-341301300000265
390412SUCHAN Miroslav---M 18-241301300000816.25
391296Viktorín OndřejGDPR1301300001526
392Vybíral MatyášM 16-1713013000011013
393Veselý SlávekGRTGDPR1291290000914.3333333333
394527Krotil JiříSRTG-Praha 4+M 30-341271270000342.3333333333
395415Novák TomášSRTG-Kolin 4+M 18-2412712700001012.7
396750Kolpek KarelM 35-39126.5126.50000431.625
397630Haken ViktorSRTG-Moravský Krumlov 4+M 18-241261260000342
398300Fól RadimTarget sport MiloviceM 16-171251250000341.6666666667
399302Mikel MarekGDPR1251250000913.8888888889
400298Rozsypal JakubM 25-2912512500001125
401VÁVRA JIŘÍZNOJMOM 40-4412512500001012.5
402426Zmitko JanHasiči ZdibyM 30-341251250000620.8333333333
403303SMITKA PatrikSRTG Rokycany eliteM 25-29124.5124.50000341.5
404305FERSCHMANN JakubDiversity BeastsM 35-39123.75123.750000815.46875
405KNECHT MarekM 40-44122.5122.500001012.25
406Mazal PetrM 35-39122.5122.500001012.25
407306ZBOŘIL Petr---M 30-34122.5122.50000524.5
408477Dušek MichalM 18-241221220000717.4285714286
409458Novák JanGDPR12212200001111.0909090909
410718Pacola DavidM 40-441211210000717.2857142857
411Vencl LiborEleven Mercedes MitasGDPR1211210000913.4444444444
412307VONÁSEK JiříDiversity BeastsM 30-34120.5120.50000340.1666666667
413569Hráček MartinSVVATM 30-341201200000430
414Kufa TomášPraha 6GDPR1201200000913.3333333333
415Škvor JanM 25-2912012000001012
416310Meravý TomášM 30-34119.5119.50000913.2777777778
417360Kaplan JakubSpartan UPOL TeamM 18-241191190000717
418501Macek PetrM 40-441191190000814.875
419311Suk PetrPANDY TÝMM 18-241191190000259.5
420433ŠULDA JakubOcra Cz TeamM 18-241191190000619.8333333333
421Veselý LukášGRTGDPR11911900001110.8181818182
422723Lesniak LukášSRTG-Karvina 4+M 30-34118.5118.50000523.7
423312Muller MarekM 35-391181180000339.3333333333
424Bukvai MilošExtreme Obstacle RunnersGDPR1151150000912.7777777778
425318Dudáš DanielSK ČERNÉ PLÍCE AM 30-341151150000428.75
426321Hrdý MichalM 25-291151150000619.1666666667
427Krejčík JiříM 25-2911511500001011.5
428316MÍK LUKÁŠKOSIČKYM 25-291151150000428.75
429319MOUPIC ONDŘEJRUDNÍKM 30-341151150000619.1666666667
430PAWLAS MichalSTODOLA GYMM 30-3411511500001011.5
431315PŘIBIL TomášCHALLENGE TEAMM 40-441151150000428.75
432317Sedmík VladimírM 35-391151150000428.75
433681Hora MilanAlfasquadra teamM 30-341131130000256.5
434Jozefčák LadislavGDPR11311300001011.3
435Kubias DavidGDPR1131130000912.5555555556
436325HRUBÝ JosefGladiatorsM 40-44112.5112.50000522.5
437327Koliba TomášSRTG-Decin 15+M 25-29112.5112.50000522.5
438326Štěpánek JanM 35-39112.5112.50000522.5
439650Mooren RobSK GYM HUMPOLECM 40-441121120000256
440489Scheithauer MarekGDPR1121120000618.6666666667
441328Teisler JanM 25-291121120000428
442331FIKRLE Josef---M 30-34110.5110.50000336.8333333333
443335BOUČEK TOMÁŠPŘEDMĚŘICE NAD LABEMM 18-241101100000618.3333333333
444338Braum ZdeněkBaSoGDPR1101100000427.5
445332KVASNIČKA DanielBootcamp TeamM 40-4411011000001110
446336Pravda JanTeam VariorsM 25-291101100000427.5
447ŘEHÁK PetrSTODOLA GYMM 30-3411011000001011
448337TIETZ PETRKASPEROVCIM 30-341101100000427.5
449Václavík KarelGDPR1101100000813.75
450472Murčo MarekSRTG-Lisov 15+M 25-29109.5109.50000336.5
451340Pruumuch OleksandrRENASTAVM 25-291081080000427
452461ČERNÝ JanOCR LišovM 25-29107.5107.50000128.95833333333
453341Josefus PetrM 30-34107.5107.50000426.875
454370Sedláček DavidM 30-341061060000813.25
455Dominik AltM 18-241051050000128.75
456343Hrouza JanM 35-391051050000426.25
457Naďo JaroslavSRTG KolínGDPR1051050000911.6666666667
458376Medžibrický JozefSRTG-Celakovice 15+M 35-391041040000119.45454545455
459408Kábrt TomášM 18-241031030000617.1666666667
460345Štosek PavelM 30-34102.5102.50000425.625
461Koníček FilipSRTG Rychnov nad kněžnouGDPR100.75100.750000128.39583333333
462354BEER JANPARDUBICEM 30-341001000000425
463Čech ZdeněkSRTG MIX ZNSMKJM 18-2410010000001010
464355Dvořáček RadekGDPR1001000000520
465351Karas VítězslavM 35-391001000000616.6666666667
466352Klompigel JanM 35-391001000000425
467537Kyjovský MatějGDPR1001000000616.6666666667
468356Mandzák Tomᚊneci v běhuGDPR1001000000714.2857142857
469347Vasina JakubValhalla gymM 35-3910010000001100
470707FOJTÍK VáclavSVVATM 30-3499.599.50000911.0555555556
471357Jurásek JaromírSRTG-Litovel 15+M 25-2999990000424.75
472508Macko MilanM 45-4999990000616.5
473358ROUSPETR DavidSunny Gang PlzeňM 30-3498.7598.750000249.375
474Hejný JakubFyziofitness ČernošiceGDPR98980000910.8888888889
475359ŠTĚPÁN PETRKOB DĚČÍNM 45-4998980000812.25
476361Gruza ViktorM 18-2496960000248
477362KUNŠTÁR PAVELSVOBODA NAD ÚPOUM 30-3496960000616
478Ehl MichalPorsche BrnoM 30-3495950000109.5
479365Mládek LadislavM 30-3495950000423.75
480368Demjanovič TomášM 30-3494940000713.4285714286
481369FLEISCHER DOMINIKHRONOVM 25-2994940000423.5
482Kocourek MartinGDPR94940000910.4444444444
483367Merenus OldřichM 30-3494940000247
484Novák PavelZabijáciGDPR94940000109.4
485SCHULZ MichalSCHULZ GYM bu bu buM 18-2494940000109.4
486Coufal OndřejPilulka Athletic TeamGDPR93930000910.3333333333
487Fišer PetrM 25-2993930000109.3
488372Coufal TomášM 16-1792920000192
489374Coufal ViktorM 25-2992920000518.4
490HEJNA AdamPíďalkyM 30-3492920000109.2
491373KONÍŘ ROBERTBORDER GUARDSM 40-4492920000423
492Podolinský MarekPretekarysGDPR92920000910.2222222222
493499Fencl MichalGDPR91910000811.375
494Militký DavidGDPR91910000910.1111111111
495451THOMAYER Jan---M 18-2490.7590.750000118.25
496380Krkoška LumírDravci z VlčárnyM 25-2990900000518
497378RIGL Lukáš---M 30-3490900000422.5
498383Růžička LukášGDPR90900000811.25
499382Vrátil JosefGDPR90900000422.5
500385Hostaša JanOkresní přebor (15+)M 25-2989890000422.25
501384Kopřiva MartinM 35-3989890000244.5
502Effmert MarekSRTG-Varnsdorf 4+M 30-3488.588.50000118.04545454545
503Pácha ZdeněkBeskydský šerpaGDPR88880000811
504387Prokeš DušanM 45-4988880000244
505388ŠIMŮNEK JAROSLAVRUDNÍKM 25-2988880000614.6666666667
506660Klicpera VáclavPřekonej sám sebe...M 30-3487870000421.75
507604Petr VojtěchGDPR87870000517.4
508Drahokoupil DanINOV 8 TÝMGDPR8686000099.55555555556
509390Hebelka JakubJMMM 25-2986860000186
510392MURČO PETRKASPEROVCIM 50+86860000421.5
511395Patka Leoš#GLADIATORRACETEAMGDPR86860000712.2857142857
512RÁZL MICHAELVRCHOVINYM 18-2486860000108.6
513391ROUBÍK LukášMutějovický válecM 25-2986860000243
514399BABALA JANSOKOLOVM 45-498484000099.33333333333
515397Bareš LubošWikovM 25-2984840000184
516Bukáček MartinGDPR84840000810.5
517GRIGOROV DAVIDSRTG ČELÁKOVICEM 25-2984840000117.63636363636
518398HAVRÁNEK Ondřej---M 16-1784840000421
519725Novák DavidM 18-2484840000712
520ONDRÁČEK Radek---M 18-2484840000108.4
521400Turek JiříM 18-2484840000614
522396ZÁHORA FilipPredator race workout ústí na dlabemM 25-2984840000242
523492Skotnica OndřejSRTG-FMM 25-2982.2582.250000420.5625
524401Jandáček JakubM 18-2482820000241
525700Kopecký AlešAltus PonsM 40-4482820000613.6666666667
526402KROMPIGEL Jan---M 30-3482820000420.5
527403LÁBUS RADEKČESKÁ SKALICEM 35-3982820000420.5
528405Pešout OndraChlumec nad CidlinouGDPR82820000711.7142857143
529Skula MiroslavSRTG Žďár n. SázavouGDPR8282000099.11111111111
530710Fábera LubošM 30-3480800000711.4285714286
531409HOZA JAKUBÚPICEM 18-2480800000420
532505JIRKŮ MilanSpolek bicířů a tricířůM 30-348080000098.88888888889
533Maloch AlešPolanský Bike and RunGDPR8080000098.88888888889
534410Rýz BohuslavGDPR80800000420
535411Stratil MartinSRTG-Litovel 4+M 30-3480800000516
536407Štencel VladimírM 45-4980800000420
537Kudrna DanielGDPR78780000117.09090909091
538Lukavec JakubTJ Sokol SpořilovGDPR7878000098.66666666667
539413ŠVADLÁK PETRSVÍDNICKÝ EXTREM TEAMM 45-4978780000711.1428571429
540414Veverka TomášGDPR78780000419.5
541417ČÁSLAVSKÝ Josef---M 30-3477.577.50000612.9166666667
542416MACH MartinSRTG ŠUMPERKM 40-4477.577.50000711.0714285714
543418Šmída ZdeněkM 45-4977.577.50000419.375
544419Štraub DavidM 35-3977.2577.250000325.75
545782SOUKUP LadislavHLS TEAMM 25-2977770000612.8333333333
546421Grecman DanielPerňa SystemM 25-2976760000176
547424Nádeník KarelGDPR76760000419
548423NOVÁK PETRSPARTAN GYM PRAHAM 18-247676000089.5
549425Riedl LukášM 35-3976760000612.6666666667
550Sochor DavidGDPR76760000107.6
551697Houdek JanM 35-3974.7574.750000710.6785714286
552685Karabec MartinM 40-4474740000324.6666666667
553427Lobl JakubSRTG-Litvinov 15+M 30-3474740000237
554428SOUKUP OndřejErte fort teamM 18-2474740000514.8
555430ŠTEMBERA PETRPOHODÁŘIM 35-3974740000612.3333333333
556429VOLESKÝ Lukáš---M 50+74740000418.5
557431NOVÁK MilanVesmírné ŠlehačkyM 25-2973.7573.750000514.75
558519NOVÝ Jaroslav---M 18-2473.2573.250000612.2083333333
559564Militký LukášGDPR73730000612.1666666667
560434BLEHA Pavel---M 30-3472720000514.4
561494DAVID Luboš---M 35-3972720000172
562437Gebas VítězslavM 30-3472720000514.4
563MALOŇ Tomáš---M 25-2972720000107.2
564Moravec MichalOCRA TEAM CZGDPR72720000116.54545454545
565436Soviš MarekGDPR72720000612
566435ŠTĚPÁN JANMUDDYHOBM 18-247272000098
567Dostál JakubGDPR7171000097.88888888889
568FANO PatrikPWG TrenčínM 30-3470700000107
569439GRASL Karel---M 45-4970700000417.5
570Ivašincov IgorM 18-2470700000107
571438Matušenko DanielM 25-2970700000235
572440ROSENBERG Pavel---M 30-3470700000710
573441Staníček VáclavM 18-2470700000417.5
574442ŠRÁMEK MICHALVRCHLABÍM 40-4470700000514
575558Tomešek LukášM 30-346969000097.66666666667
576Vostál MatějSRTG-Brno 15+M 18-2469690000106.9
577Sukup TomášSRTG-Ceska 4+M 25-2968.568.50000106.85
578446DOBROVOLNÝ Petr---M 25-2968680000417
579DOČKAL RomanX-ForceM 35-3968680000106.8
580448JANÁČEK ZdeněkSunny Gang PlzeňM 30-3468680000417
581Klobáska Lukáš#GLADIATORRACETEAMGDPR6868000088.5
582449KYTÝR PAVELTEPLICEM 40-4468680000116.18181818182
583447MILLER TomášLear teamM 30-3468680000234
584457ČÍŽEK MARTINKASPEROVCIM 35-3966660000416.5
585453Draslar JosefM 18-2466660000233
586Dvořák LubošKrásněváciM 30-3466660000106.6
587455Haase DanielM 25-2966660000416.5
588Kozel VítGDPR6666000088.25
589459Marflák MichalM 35-3966660000513.2
590Syrový AlešNever give upGDPR6666000097.33333333333
591456Šimbera TomášSRTG-Brno 15+M 25-296666000079.42857142857
592454TĚTEK DavidDavidM 18-2466660000233
593669Vojtíšek JiříGDPR6666000097.33333333333
594462Carbol LadislavpavkyM 18-2465650000416.25
595Konvalinka MartinSRTG-Strupcice 15+M 25-2965650000106.5
596463Sýkora VincentM 45-4965650000513
597571Březina MichalKrkonošeGDPR64640000610.6666666667
598Hepnar MartinGDPR6464000097.11111111111
599467JIRÁSEK ALEŠNÁCHODM 18-2464640000416
600KUBÍČEK MartinKráska a ZvířataM 30-3464640000106.4
601Margecin TomášM 18-2464640000106.4
602470Mitáš PetrSRTG-LazneK 4+M 45-4964640000512.8
603464Sramek DobroslavLanáčovciM 35-3964640000164
604465STRAKA Vladimír---M 25-2964640000416
605554SÁBA Josef---M 30-346363000087.875
606Havlík MilanTROCHU JINÝ MAGOŘIM 30-3462.562.50000106.25
607471RYJÁČEK Vojtěch---M 18-2462.562.5000078.92857142857
608473Raja JosefGDPR6262000078.85714285714
609Straka MartinSparkyM 30-3461.561.50000106.15
610474Kubala MiroslavM 45-4961.2561.250000512.25
611Matys JanM 25-2961.2561.250000106.125
612478HAINIŠ PAVELTRUTNOVM 35-3960600000415
613475Hutla OndřejM 25-2960600000160
614MALÝ VáclavEXTRA BrnoM 30-3460600000106
615476Mrovec Dušanextrém club Mirek SelníkM 45-4960600000415
616Pajer Jan#GLADIATORRACETEAMGDPR6060000096.66666666667
617480Píč KarelGDPR6060000078.57142857143
618594Hlavatý DavidSRTG-Sumperk 4+M 25-295959000078.42857142857
619Kruliš DanGDPR59590000115.36363636364
620481Liška JanM 40-4459590000105.9
621487Zeman LadislavSokolovna PruhoniceM 35-3959590000511.8
622482Blažek Jakubextrém club Mirek SelníkM 40-4458.7558.750000414.6875
623483Petržela OndřejCSOBM 25-2958.7558.750000511.75
624485BEDNÁŘ VítOutdoor CREWM 30-345858000078.28571428571
625Kudlič JosefM 25-2958580000105.8
626LENOIR Cyril---M 25-2958580000105.8
627488MACOLA PAVELSRTG - PARDUBICEM 40-445858000069.66666666667
628486PAŘÍZEK OndřejPredator To Be...M 25-2958580000229
629484Pernica JanPerňa SystemM 35-3958580000158
630741Simon FrantišekM 25-2958580000414.5
631Wang Sheng JuGDPR5858000087.25
632Kubát JanSRTG MIX ZNSMKJM 30-3457.557.50000115.22727272727
633490Zeman TomášSRTG-Jihlava 15+M 25-2957.2557.250000414.3125
634733MÍČA JosefIntenzivní běhnyM 18-2457570000414.25
635686Nečas MartinM 25-295757000078.14285714286
636509SŮKENÍK DanielSRTG-HOLÝŠOVM 18-2456.7556.750000228.375
637495Bělunek TomášM 18-2456.2556.250000414.0625
638494DAVID Luboš---M 35-3956.2556.250000318.75
639498Jílek DavidSRTG-Most 15+M 30-3456560000511.2
640497RAJNOHA MATĚJPREDATORS GYMM 18-2456560000511.2
64180ŠAFRÁNEK Michal---M 25-2956560000156
642500Mokříž JakubMokyM 25-2955550000413.75
643Rosecký PatrikM 18-2455550000105.5
644502Belej TomášSRTG-Chomutov 4+M 35-3954.7554.750000227.375
645503Kryl JanSRTG-Olomouc 15+M 30-3454.2554.250000318.0833333333
646Brumovský JiříGDPR5454000096
647507PŮŽA JANSRTG KOLÍNM 45-4954540000510.8
648504Vacek DominikZASEBEM 30-3454540000154
649799ZEDNÍČEK MICHALBRNOM 30-345454000069
650511Hobler MichalM 40-4453.7553.75000068.95833333333
651510Pinhart PetrM 30-3453.7553.750000413.4375
652512Matěja JanM 40-4453.2553.250000413.3125
653513Branda FilipM 25-295353000068.83333333333
654588Kozák MilanGDPR5353000086.625
655Šanta MichalI ARE TEAMM 25-2952.552.50000105.25
656658Novotný PetrM 25-295252000077.42857142857
657517Pipa RobertGDPR52520000413
658518Šajner JosefDeny GymGDPR5252000077.42857142857
659Šojsl JakubSRTG-Lisov 15+M 18-2452520000105.2
660516Táborsky PetrŠpínyGDPR52520000413
661514VESELÝ MartinFreeletics PříbramM 30-3452520000510.4
662515VONDRÁČEK MIROSLAVOLEŠNICEM 50+52520000413
663Belinger JiříSRTG-Most 15+M 18-2451.2551.250000105.125
664523BOROVSKÝ MIROSLAVTRUTNOVM 50+50500000412.5
665524Černík MiroslavGDPR50500000412.5
666522ČERNÝ Martin---M 18-2450500000510
667521KLOUČEK Petr---M 30-3450500000225
668520Kubecek LadislavM 50+50500000150
669Havlásek JanSRTG-Opava 4+M 25-2949.549.50000104.95
670530SANKO ROBINSHYBUJ.CZM 25-294949000059.8
671526Sládek OndřejM 18-2449490000149
672Bublík MarekNH Prague CityM 30-3448480000104.8
673534ČERVEŇÁK RadekFC PredatorsM 25-2948480000224
674Dvořák JosefGDPR4848000095.33333333333
675532FEIFRLÍK Tomáš---M 35-3948480000224
676538Ježek PavelGDPR4848000059.6
677535KLIMEK JanMršinyM 25-2948480000114.36363636364
678536KULT JIŘÍKASPEROVCIM 30-3448480000412
679Němec PetrM 35-3948480000104.8
680SPÁČIL KarelUltimátní krabiceM 16-1748480000104.8
681539Zapletal VladimírM 50+4848000076.85714285714
682543DUŠEK PATRIK3D FITNESS RTM 45-494747000059.4
683544Fišer TomSRTG ČeskáTřebováGDPR4747000085.875
684541NETRH Ladislav---M 25-2947470000223.5
685542RASOCHA DavidSRTG ČelákoviceM 25-294747000059.4
686540Stejskal JosefŠneciM 30-344747000067.83333333333
687549Beran DanielGDPR46460000411.5
688545lukacovic milosŠneciM 30-3446460000146
689MACURA VladimírEvatrans Racing TeamM 18-2446460000104.6
690547PALIAR Petr---M 25-2946460000223
691Smolík OtoGRwarriorsGDPR4646000095.11111111111
692546STRUK Ondřej---M 25-2946460000411.5
693548VĚTROVSKÝ JIŘÍPOHODÁŘIM 35-3946460000411.5
694Wotawa KryštofM 25-2946460000104.6
695551Beitler FrantišekSRTG PardubiceM 25-2945450000145
696557Berger JonášGDPR45450000411.25
697BEŠTA JiříFC PredatorsM 25-2945450000114.09090909091
698745CSEVÁR JiříWild SnailsM 25-294545000067.5
699Faifer OldřichM 25-2945450000104.5
700559Kuchyňka ZdeněkSpartan UPOL TeamM 18-244545000059
701Linc MilanGDPR4545000085.625
702553MAKULA JanErte fort teamM 18-2445450000315
703555MÁNEK JAROSLAVPOHODÁŘIM 35-394545000059
704552PAPPERMANN Jens---M 35-3945450000145
705556Petříček JakubGDPR4545000067.5
706560Šerlovský DominikČukrovéGDPR45450000123.75
707Adam MatějGDPR4444000085.5
708563HNIDA DAVIDČERVENÉ PEČKYM 18-244444000085.5
709565Kříž MiloslavANNA A KRAVAŤÁCIM 35-394444000058.8
710Stehlík LukášM 18-2444440000104.4
711561TOMS FilipGladiatorsM 40-4444440000222
712562TREMETZBERGER Manuel---M 35-3944440000411
713567KURIAL ZbyněkAchillesM 30-3443.7543.75000085.46875
714566OUPIC ZdenekWild SnailsM 25-2943.7543.750000143.75
715568BISTRÝ VojtěchPeachesM 16-1743430000221.5
716570HUDEC JAKUBKASPEROVCIM 18-2443430000410.75
717572Richter JiříGDPR4343000085.375
718Vencl JakubEleven Mercedes MitasGDPR4343000094.77777777778
719573MITVALSKÝ KarelSRTG - HOLÝŠOV eliteM 25-2942.542.5000058.5
720576KREJDL JANKASPEROVCIM 35-3942420000410.5
721577Kuchař JakubSRTG-Brno 15+M 18-244242000058.4
722575PŮTA Petr---M 25-2942420000314
723574VALACHOVIČ Tibor---M 25-294242000076
724Váňa JarisHnusný nasraný mašinyGDPR4242000085.25
725Váňa MatějM 18-2442420000113.81818181818
726578FIŠER Tomáš---M 18-244141000058.2
727583Němeček JiříB4KGDPR4141000075.85714285714
728580PECA Jakub---M 25-2941410000220.5
729579Pokorný JanM 18-2441410000410.25
730582Rathouský VáclavM 25-2941410000313.6666666667
731Svoboda DavidHC DevroGDPR4141000085.125
732581ZIKEŠ MILANKASPEROVCIM 25-2941410000410.25
733589Beníček PetrSRTG-Zlin 4+M 45-494040000058
734587GLOS PETRRUDNÍKM 35-394040000094.44444444444
735586KOTÁB Richard---M 40-4440400000220
736Máslo JiříHC DevroGDPR4040000085
737Rozsíval MarekSRTG-Ceska 4+M 25-2940400000104
738584Solil PavelSpolek BorekM 35-3940400000140
739585Svoboda PetrTantrum MonstraM 35-3940400000152.66666666667
740Hendrych JakubSRTG-Litvinov 15+M 18-2439390000103.9
741Mikuš MichalSKI & RUN ČakoviceGDPR3939000094.33333333333
742592PAVLIK JAKUBKARLINSKA REZIDENCE HANY PAVLIKM 25-293939000049.75
743595Šlechta OtakarGDPR3939000075.57142857143
744591TROUP Matyáš---M 30-3439390000219.5
745590Vodička PavelM 40-4439390000139
746BROŽ JakubEvatrans Racing TeamM 18-2438380000103.8
747599Franěk PatrikSRTG-Pribram 4+M 30-343838000075.42857142857
748598KRIKL TOMÁŠPOHODÁŘIM 35-393838000049.5
749Stöhr RadimM 25-2937.537.50000103.75
750Urbaniak MarcinSRTG-Walbrzych 4+M 35-3937.537.50000103.75
751601Bittman JiříSRTG-Praha 4+M 40-4437370000312.3333333333
752Bubeník MarcelGDPR3737000084.625
753603HANÁK ONDŘEJTRUTNOVM 30-343737000049.25
754Helcl Vojtěch#GLADIATORRACETEAMGDPR3737000094.11111111111
755605Mojžíš DominikGDPR3737000075.28571428571
756600Panchártek MilošABUS PřeloučM 25-2937370000137
757ŠTOLPA VojtěchX-ForceM 35-3937370000113.36363636364
758602ŽÁK Ondřej---M 45-493737000049.25
759608BEDNAR VitekPredator Workout Ceske budejoviceM 30-343636000066
760BROŽ JindřichEvatrans Racing TeamM 18-2436360000103.6
761611Hrdý JakubM 16-173636000057.2
762607KOVÁŘ JanBez Tréniku s.r.o.M 25-2936360000312
763Novotný PavelGDPR36360000113.27272727273
764609PAVEL ROBERTPÍSKOVÁ LHOTAM 50+3636000049
765610Popiolek MartinSRTG RychnovGDPR3636000094
766Toman MilošGDPR3636000094
767Bohatý MartinGDPR3535000093.88888888889
768613HEJHAL Petr---M 25-293535000075
769616Hendl MartinSRTG-Decin 4+M 40-443535000075
770615Novotný RadekSRTG-Jihlava 15+M 18-243535000057
771614STUCHLÍK BOHUMILŠTĚTKOVICEM 50+35350000103.5
772619ADÁMEK Tomáš---M 35-3934340000311.3333333333
773Behenský RomanM 50+34340000113.09090909091
774617Řehák LubošM 35-3934340000217
775Štrof Michalduo iurisGDPR3434000093.77777777778
776620Vašíček RadimM 35-393434000065.66666666667
777Voříšek LuděkSkorpionGDPR3434000084.25
778622Chalupa LukášSRTG-Kolin 15+M 30-343333000084.125
779623Judl LiborFast HorsesM 25-293333000048.25
780Pajer VojtechM 25-2933330000103.3
781Trunda MarekM 30-3433330000113
782621Vlasák JindřichM 30-3433330000133
783Voborský MatějGDPR3333000084.125
784625Burian JosefSRTG-CL 4+M 30-3432.532.5000065.41666666667
785624MUDRA DominikBarbarian Extreme TeamM 18-2432.532.5000065.41666666667
786627Janák JiříSRTG VarnsdorfM 35-3932320000216
787629JANATA HonzaSRTG ČelákoviceM 25-2932320000216
788Kliner PavelFrymburské střelyM 35-3932320000103.2
789628Novotný LadistavTeam Faith PříbramM 35-3932320000132
790PROČKA Peter---M 30-3432320000103.2
791631Vorda LadislavGDPR3232000048
792633POTIŠKA PhylipOutdoor CREWM 18-2431.2531.250000131.25
793634David RadekM 18-243131000056.2
794636Dörr DominikGDPR3131000074.42857142857
795Fara MiloslavM 25-2931310000103.1
796635Šmehlík OndřejM 25-293131000065.16666666667
797641Bekr OndřejM 16-1730300000310
798637Coufal LukasM 18-2430300000130
799642Grabherr AdamM 16-173030000056
800640MARKVART Vladislav---M 18-2430300000215
801Mrkous MatyášM 16-1730300000103
802PROKOP MiroslavPredator Gym TeamM 30-3430300000122.5
803638Škrobánek PavelSRTG-Chomutov 4+M 25-2930300000310
804639Telvák RadekSRTG-Celakovice 15+M 18-243030000047.5
805646Kocián PavelSRTG-Celakovice 15+M 30-342929000093.22222222222
806644Rédl MiroslavM 30-3429290000129
807703Říha Zdeněk#GLADIATORRACETEAMGDPR2929000093.22222222222
808643Sadílek MartinŠneciM 30-3429290000214.5
809645VALDA David---M 18-2429290000214.5
810ZELINKA MartinEXTRA BrnoM 30-3429290000132.23076923077
811647ŠÍBAL Martin---M 25-2928.7528.750000128.75
812654Brožek RadovanGDPR2828000047
813652Hon FrantisekEl PresidenteM 35-3928280000214
814651KIPROV JakubNERO TEAMM 18-2428280000214
815648Morávek VáclavAlfasquadra teamM 18-2428280000128
816653Novotný JiříFitBrokersM 30-342828000047
817655Pfeffer JanSRTG-Celakovice 15+M 25-292828000083.5
818Slamiak PetrSamsung TeamM 30-3428280000102.8
819656Smutný ŠimonBK DoudlebyGDPR2828000074
820ŠTĚPÁN MichalPredator Workout PočátkyM 16-1728280000112.54545454545
821649Vysloužil PatrikSRTG-Litovel 15+M 25-292828000039.33333333333
822657PLISKA KarelScorpion Extreme TeamM 30-3427.527.5000073.92857142857
823BOBEK JiříPredator Workout Brno EliteM 30-3427270000102.7
824663Jelínek JaromírGDPR2727000073.85714285714
825Pekař PatrikKamarádiGDPR27270000112.45454545455
826662Robles RobertM 35-392727000064.5
827668Elich TomášM 40-4426260000213
828665Kočíb JanElevenM 25-292626000038.66666666667
829667KUBÁK David---M 16-1726260000213
830666Sita RomanM 35-3926260000213
831664Šedivý PetrM 18-2426260000126
832670Šorf PetrGDPR2626000083.25
833Štross MartinSeveřaniGDPR2626000083.25
834672BAXA Dominik---M 16-1725250000212.5
835674Brejcha MilošM 50+2525000064.16666666667
836671Janošek FilipM 18-2425250000212.5
837673Nesvadba AdamGDPR2525000046.25
838Rybišar Josef#GLADIATORRACETEAMGDPR25250000102.5
839ŠKOLÍK RóbertPWG Nové Mesto nad VáhomM 45-4925250000102.5
840749WALDHANS PatrikBarbarian Extreme TeamM 25-2925250000112.27272727273
841679Hrčkulák RichardM 50+2424000064
842678JÍLEK Petr---M 16-1724240000212
843675MACEK Standa JARINSRTG-Celakovice 15+M 40-442424000054.8
844680Melotík LukášGDPR2424000083
845676PILIK Ondra---M 35-3924240000212
846677Šando OndřejM 18-242424000046
847Zahrádecký JanGDPR2424000083
848682Haňáček MartinSRTG-HK 15+M 30-3423230000123
849JALOWICZOR PeterSTODOLA GYMM 40-4423230000102.3
850683Müller Jan#masinyKDN 4+M 25-2923230000211.5
851684Tobiška LukasM 35-3923230000211.5
852690Grauer JakubM 16-1722220000211
853691Kosař PavelRun Magazine teamGDPR2222000045.5
854Mihula LukášGDPR22220000112
855689NOHA MartinGladiatorsM 40-4422220000211
856692Štramberský MartinM 25-292222000054.4
857688Vejvoda DavidM 18-242222000037.33333333333
858693MAREK MartinAF TeamM 25-2921.2521.25000045.3125
859696Böhm OndřejčvachtM 35-392121000045.25
860RUFFER JanX-ForceM 25-2921210000111.90909090909
861695VLAD BenjaminThüringer OCR KlößeM 18-2421210000121
862699GOTTWALD JaroslavDolnohbitští DementiM 25-2920200000210
863698Janík MichalSRTG-Litovel 15+M 45-492020000045
864701Korbel MartinZombies from house of painM 35-392020000036.66666666667
865702Redek TomášSRTG-PP 15+M 30-342020000054
866Freund MichalSRTG-Kolin 4+M 25-2919.519.50000101.95
867705KADRLE PetrAntibiotik powerM 25-291919000036.33333333333
868704Kovačičín JanSRTG-Lisov 15+M 30-341919000036.33333333333
869SZIMICSEVICS László---M 45-4919190000101.9
870706Vaníček JanM 18-241919000053.8
871Vohradský VáclavGDPR1919000082.375
872709Berka LukasFlundr týmM 30-341818000029
873708DRAGOUN VítekHipopotomonstrosesquipedaliofobieM 18-241818000029
874Hladík RadimUž nemůžeš? Tak přidej!GDPR1818000092
875KOZÍLEK DavidEXTRA BrnoM 18-2418180000101.8
876711Munzar MilanGDPR1818000092
877752ŠTROUKAL MartinGladiatorsM 25-291818000044.5
878806ČERMÁK PETRBRNOM 30-341717000062.83333333333
879714Horský MartinSRTG-PP 15+M 35-391717000072.42857142857
880713Kořistka LukášPilulka.czM 30-341717000091.88888888889
881712ŠORM Martin---M 25-291717000028.5
882715Vitázek DušanM 35-3916.2516.25000053.25
883781Janeček MiroslavM 25-291616000082
884717Kripner MatějSRTG-KladnoM 18-241616000028
885716Mejsnar PetrM 35-391616000035.33333333333
886Tykal PetrGDPR1616000091.77777777778
887721BEYREUTHER JanDe LapposM 35-3915150000115
888726Burian JanpalicenamedvedyM 25-291515000053
889719Homola ProkopM 30-3415150000115
890Kotyk JendaRitalinGDPR1515000091.66666666667
891724KRYDA Jakub4flowM 25-291515000027.5
892722LOŠEK FrantišekCF TáborM 25-2915150000115
893720Rambousek PetrM 18-2415150000115
894730Fiala MilanM 18-241414000052.8
895729Machnik VojtěchM 35-391414000043.5
896727RYŠAVÝ TomášPredator Workout Počátky elite teamM 25-291414000043.5
897731BRADA Jiří---M 25-2913.7513.75000034.58333333333
898Měrka RomanSRTG-Zlin 4+M 35-3913.513.50101.35
899Bogdan LubomírBěháme pro radost PardubiceGDPR1313000091.44444444444
900736Houdek JakubM 35-391313000052.6
901732CHALUPNÝ Jakub---M 35-391313000043.25
902734Chochola AdamM 40-441313000052.6
903KABÁT JanRunForFunM 18-2413130000111.18181818182
904735Válka MichaelM 25-291313000026.5
905Bednář PetrGDPR1212000081.5
906737Buchálek DarekCraft TeamM 30-3412120000112
907JEŽEK JakubNAPLNO teamM 25-2912120000111.09090909091
908738Poch MichalSRTG-Chomutov 4+M 25-291212000062
909739Volenec AntonínM 30-341212000052.4
910818WALACH TOMÁŠHORNÍ ÚJEZDM 18-241212000062
911740ZELENKA OndřejSpolek bicířů a tricířůM 18-241212000026
912742Divoký RomanM 25-291111000025.5
913DOLEŽEL MichalX-ForceM 25-2911110000101.1
914743JINDRA Lukáš---M 30-341111000025.5
915744Trnčák JaroslavSRTG-Celakovice 15+M 35-391111000061.83333333333
916746Kroupa VáclavOkresní přebor (15+)M 18-241010000025
917748Torres DanielM 25-291010000061.66666666667
918747VILDMAN Tomáš---M 40-441010000025
919753Fousek MartinM 35-3999000061.5
920751MENCK Sebastian---M 18-2499000024.5
921Plecháček JaroslavGDPR99000091
922754GSCHWANDTL RobertCELTIC WARRIORM 35-398.758.75000018.75
923756Bičík MichalM 40-4488000051.6
924Fridrich LukášGDPR88000090.888888888889
925755PÁLEK DavidSpartan GymM 18-2488000024
926757KUBÍN PetrPredator Workout Mariánské LázněM 35-397.57.5000023.75
927Konta PavelGDPR77000080.875
928KRASŇANSKÝ Michal---M 25-29770000100.7
929759Pavela JaroslavM 35-3977000051.4
930758SEDLÁČEK JanSRTG ČelákoviceM 25-2977000023.5
931762Bába ml. JaroslavM 25-2966000023
932Bergl Petr2haSanceGDPR66000090.666666666667
933761HARMÁČEK Václav---M 25-2966000023
934760KOUCKÝ RomanSRTG Pardubice EliteM 35-39660000120.5
935Vavřička Stanislav#GLADIATORRACETEAMGDPR66000090.666666666667
936763Volek JakubM 25-2966000051.2
937764ERNST GünterCELTIC WARRIORM 30-3455000015
938765FIŠERA Ladislav---M 25-2955000022.5
939Chochova AdamSRTG Kutná HoraGDPR55000080.625
940766Kostovský PetrM 40-4455000051
941767Sznapka PetrSRTG-Karvina 4+M 35-3955000080.625
942VANĚK Pavel---M 30-34550000100.5
943ČERMÁK JanHLS TEAMM 30-34440000100.4
944Chocholouš TomášGDPR44000090.444444444444
945769KADLEC Dan---M 30-3444000014
946771Kyselica MichalM 35-3944000050.8
947768Šeděnka JanKoně, dobrý koně !M 35-3944000014
948772ČAJDA DanielEXTRA BRNO Fantastic 4M 25-293.753.75000021.875
949775BLAŽÍČEK TomášPredator Workout PočátkyM 25-2933000021.5
950Bobek JiriPredator Workout BrnoGDPR33000080.375
951777Kříž VlastimilM 30-3433000060.5
952792LENÍČEK Petr---M 35-3933000050.6
953773MÁCA JakubPredator Workout Počátky elite teamM 25-2933000021.5
954Mrkáček StanislavSRTG-Strupcice 15+M 35-39330100.3
955776Stibor MartinSkladníci Korálky.czM 35-3933000040.75
956779HOLZGETHAN Florian---M 25-2922000012
957780TĚTEK JakubDavidM 16-1722000021
958778Vaněk AlešM 40-44220000120.166666666667
959Zezula MartinGDPR22000090.222222222222
960785KOLAŘÍK LukášFénix PlzeňM 25-2911000040.25
961783Kyselák PravoslavLízátkaM 40-4411000030.333333333333
962MRŇA JanTeam NameM 25-29110000100.1
963784Uzel MichalM 35-3911000020.5
964867ADAM LUKÁŠPAJUM 18-2400000050
965812BÁBÍČEK MICHALSVATOBOŘICE-MISTŘÍNM 30-3400000040
966805BAJER LUKÁŠSRPG-RNKM 30-3400000050
967866BENEŠ RADEKDRACARYSM 30-3400000060
968790BINDR Lukáš---M 18-2400000070
969810BOBÁL ROMANDRNOVICEM 30-3400000050
970843BRÁZDA JIŘÍBRNO-HORNÍ HERŠPICEM 30-3400000040
971804BRTNÍK JOSEFPAJUM 40-4400000040
972797BUZICKÝ VladimírPeachesM 16-1700000020
973808CIGANEK JANBUCOVICEM 30-3400000050
974832ČECH DANIELVM CROSSM 40-4400000070
975848ČÍŽEK TOMÁŠOŘECHOVM 30-3400000050
976833DANĚK KARELKŘENOVICEM 25-2900000060
977787DOUBEK Milan---M 30-3400000060
978837DRAHONSKÝ ROMANNOTINOM 25-2900000040
979859FIALA JAKUBOSTRAVAM 35-3900000060
980868FIALA MARTINPOLNÁM 25-29000000100
981857FRIML JIRKADLOUHÁ TŘEBOVÁM 18-2400000070
982863FRODE ADAMNOTINOM 18-2400000050
983795HALTUF Daniel---M 18-2400000020
984831HLÁSENSKÝ MAREKBRNOM 18-2400000050
985861HOLÁSEK RADIMSRTG VYŠKOVM 35-3900000070
986798HORAK Dominik---M 18-2400000020
987809HORÁK JAROMÍRČTYŘLÍSTEKM 25-2900000060
988862HRÁČEK ANTONÍNSVVATTM 45-4900000060
989856JIRUŠKA PETRČESKÁ TŘEBOVÁM 30-3400000070
990821JUST LIBORČERNÁ HORAM 30-3400000050
991813KANTA JAKUBSRTG PODLUŽÍM 30-3400000050
992801KANTOR JANPAJUM 30-3400000050
993830KLAŠKA MARTINLIPNÍK NAD BEČVOUM 35-3900000060
994823KLUSEK TOMÁŠNOTINOM 25-2900000040
995826KNESL JIŘÍNOTINOM 30-3400000040
996847KRAKOVIČ VOJTĚCHSVATOBOŘICE-MISTŘÍNM 18-2400000040
997851KRBICA MICHALJIHLAVAM 25-2900000050
998788KRŮS FrantišekPeachesM 16-1700000020
999815KUNEŠ MICHALSPARTAN GYMM 30-3400000060
1000794KŮSTKA Josef---M 45-4900000030
1001825LÁTAL MARTINPINEAPPLE POWERM 30-3400000050
1002836LENOMAR KAMILHAVÍŘOVM 18-2400000040
1003838LERNBECHER PAVELEUROFOAMM 40-4400000040
1004807LINHART MAREKNOTINOM 25-2900000040
1005864LOPEZ JONATHANPAJUM 25-2900000050
1006842MALÝ DAVIDBRNOM 18-2400000060
1007841MAREK LUKÁŠTŘEBÍČM 25-2900000060
1008816MAROUŠ JIŘÍSVVATM 35-3900000050
1009820MAŠTA JIŘÍBRNOM 30-3400000040
1010869MRŇKA ONDŘEJŠUMVALDM 25-2900000050
1011822NEČAS MICHALPAJUM 25-2900000040
1012855NOVAK STANISLAVCHOMUTOVM 30-3400000050
1013835NOVOSAD PAVELSRTG PROSTĚJOVM 30-3400000080
1014865OKOUN IVANPAJUM 35-3900000050
1015786OPALECKÝ Petr---M 25-2900000020
1016817OŽVOLDÍK TOMÁŠZLÍNM 40-4400000040
1017846PEČ PETRFLEXFITNESSM 35-3900000040
1018844PÍREK DAVIDŠLAPANICEM 25-2900000040
1019839PÍSEČNÝ PATRIKČTYŘLÍSTEKM 25-2900000040
1020827PŘECECHTĚL BŘETISLAVCHARVÁTYM 30-3400000040
1021819RAMEŠ MARTINOLOMUČANYM 40-4400000070
1022811RICHTÁRIK VIEROSLAVNOTINOM 45-4900000060
1023853ROŽBOUD TOMÁŠČESKÉ BUDĚJOVICEM 25-2900000040
1024793SÁRA PetrSpartan GymM 35-3900000020
1025802SEDLÁČEK ADAMNOTINOM 25-2900000040
1026849SKŘIVÁNEK RADIMKOSTELECM 25-2900000060
1027814SMAŽÁK ADAMBUČOVICEM 18-2400000040
1028852STEINER JANHORNÍ LOUČKY 86M 30-3400000050
1029803STRATIL MICHALBRNOM 35-3900000040
1030845ŠLAPANSKÝ VOJTĚCHIVANČICEM 30-3400000040
1031791ŠPIRK MichalUličníciM 18-2400000020
1032824ŠPRACHTA MILANHOLICEM 40-4400000060
1033796ŠTĚTKA Jiří---M 45-4900000020
1034829ŠÚTOVSKÝ FILIPNOTINOM 16-1700000040
1035850ŠÚTOVSKÝ IVANNOTINOM 45-4900000040
1036828THEIMER CHRISTIANNOTINOM 18-2400000040
1037789TOMÁŠEK Jiří---M 35-3900000030
1038834VÁVRA RUDOLFMĚSTO ALBRECHTICEM 40-4400000070
1039858VYMĚTAL JANOSTRAVAM 30-3400000050
1040860VYMĚTAL MATĚJSKRBEŇM 30-3400000060
1041854ZATLOUKAL DAVIDJIHLAVAM 30-3400000060