OCR liga 2018 ženy

Kompletní tabulku si můžete stáhnout zde v PDF:

Stáhnout kompletní tabulku

(Aktualizace: 31.12.2018 )

pořadí (LIGA)poslední pořadíjménotýmAge groupBody celkemBody celkem TOP 8TOP3TOP5TOP10TOP20počet závodů celkemprůměr bodů na závod
11ŠAŠKOVÁ ZuzanaGladiatorsZ 35-397347.55212.5832114524.821428571
22Babušková StanislavaZ 40-4476504632.51131015510
33SOUKUPOVÁ Vendula---Z 25-2975704415824420378.5
415Schejbalová TerezaAF TEAMZ 18-244557.54320512110455.75
512Butorová LenkaZ 35-394087.53692.5134212340.625
67Hynková VeronikaBARBARIAN EXTREME TEAMZ 16-174232.53672.5523010423.25
74VESELÁ Petra---Z 30-343894.53592.5520211354.045454545
86Pavelková AnnaZ 18-2436853370323210368.5
910Vytinová VeronikaSweep OCRA-CZ Elite teamZ 25-2939803302.5224213306.153846154
105Kocumová ZuzanaZ 35-393250325060007464.285714286
119MIZON RubyOutdoor CREWZ 18-243205320504408400.625
1211HOLCOVÁ Petra---Z 18-243102.53102.5124110310.25
1317LOKAJÍČKOVÁ Klára---Z 18-243080308042019342.222222222
1413STEJSKALOVÁ BarboraBerounští Prtko JističiZ 25-2940453080142513311.153846154
158DANI MichaelaSVVATZ 25-293015301531218376.875
1636Fabiánová MartinaZ 25-292935293521407419.285714286
1729Blažková HelenaZockZ 35-392896.252727.503519321.805555556
1820Jeřábková PetraZ 30-343578.752700212416223.671875
1918Houšková ŠárkaInov-8 OCR teamZ 25-2933052697.5015412275.416666667
2016Faulová JanaZ 40-443432.52695402513264.038461538
2121Fialová LenkaSRTG-Plzen 15+Z 25-292645264502338330.625
2274Nováková GabrielaZ 40-4428862640007212240.5
2319Fejtová ZuzanaZ 35-3926002265023510260
2424ZIMMERMANNOVÁ LenkaPredator Workout Ústí nad LabemZ 40-442252.52252.501428281.5625
2530Vejdělková LenkaZ 18-242202.52202.531105440.5
2614DRÁBKOVÁ VeronikaSRTG ŠUMPERKZ 18-242560.252080020616160.015625
2722Vojtíšková LucieZ 30-342158.52072.511069239.833333333
2823Němcová SandraZ 18-242000200010228250
2931Hůrková KristýnaZ 30-341835183531004458.75
3043Poloczková NatálieZ 18-241830183001229203.333333333
3126Musílková MarcelaZ 30-341750175000259194.444444444
3240RUDKOVÁ KristýnaMůjGymZ 18-241750175000329194.444444444
3366Korytova KateřinaHeřmanice nad LabemZ 40-4417611712013110176.1
3437Málková LucieZ 35-391687.51687.501217241.071428571
3533Dvořáková VeronikaSRTG ČelákoviceZ 25-2919271599.25002218107.055555556
3625VORÁČKOVÁ Adéla---Z 25-291575157530007225
3727KÖNIGOVÁ LucieBootcamp TeamZ 30-341481148101137211.571428571
3828Titěrová BarboraArmy Run Elite RunnersZ 16-171581.51413001611143.772727273
3989Rosenkranzová MichaelaZ 35-391405.251405.25003210140.525
40136PORTELLOVÁ KarolínaBarbarian Extreme TeamZ 30-341486.51402.501129165.166666667
4149Svobodová KláraZ 30-341491.51395.5002210149.15
4235ZÁBRANSKÁ Ladislava---Z 35-3913701370101112114.166666667
4344Tocháčková TerezaBARBARIAN EXTREME TEAMZ 18-241345134502115269
4432HÁJKOVÁ Daniela---Z 35-391307.51307.511115261.5
4534POLOCZKOVÁ NatalieGladiatorsZ 18-241302.51302.511107186.071428571
4669Vacková TerezaMTKV-BZ 25-291298.251298.2500147185.464285714
4758RAMPÍROVÁ PetraStars of OlympiaZ 35-391319.751285.7500139146.638888889
4868Lochmanová BlankaOkresní přebor (15+)Z 40-441205120510034301.25
4946ŠIBOROVÁ KristýnaPredator Workout KladnoZ 35-391175.251175.2500126195.875
5051Václavková PetraZ 35-391165116500236194.166666667
5170Kubasová LeonaTJ Maratonstav ÚpiceZ 50+1160116000316193.333333333
5248Pourová KateřinaZ 18-241177.51153.5001110117.75
53118Dostálová EvaGDPR11521152101110115.2
5445Baginská MarkétaZ 18-241132.51132.511016188.75
5538Krásná VeronikaZ 30-341127.51127.511103375.833333333
5639Šťastná AndreaRECUTECHZ 30-341122.51122.510114280.625
5741ZIZKOVA KaterinaPredator Workout Ceske budejoviceZ 18-241102.51102.500228137.8125
58140HÁJKOVÁ Alena---Z 30-341085108501208135.625
5942PĚČKOVÁ Zdeňka---Z 40-441074107400029119.333333333
60134Sotonová PetraZ 18-241070107010036178.333333333
6183DOLEŽELOVÁ Lenka---Z 25-291040104000227148.571428571
6247Melicharová PetraSRTG-Celakovice 15+Z 30-3499799700225199.4
6360ŠVARCOVÁ IlonaSpartan GymZ 25-29992.5992.500138124.0625
6491Jílková MartinaZ 35-39978.5978.500031097.85
6559Mílová KateřinaGLADIATORRACETEAMZ 18-2490090000134225
6671Štíbalová KateřinaMK KladnoGDPR90090001117128.571428571
67154MILOTOVÁ Petra---Z 30-348778770012997.4444444444
6872Zábská EliškaGDPR856.25856.250020995.1388888889
69121Lonková MagdalenaZ 18-2482982900021269.0833333333
7050Šuková MartinaSRTG ČelákoviceZ 18-2482082001104205
7154Durychová KateřinaSRTG PrahaZ 45-4980480400205160.8
72Pokorná KateřinaPredator Workout BrnoGDPR8008001010988.8888888889
7357LENOCHOVÁ MagdaSRTG ČelákoviceZ 35-3977877800026129.666666667
7461MÍŠKOVÁ TerezaSRTG OlomoucZ 25-29781.75772.7500011078.175
7552Jeřábková LadislavaZ 18-2476076011006126.666666667
7653TYKAVOVÁ RomanaPredator Race Workout Ústí nad LabemZ 30-3474574500127106.428571429
7782Badalíková LucieZ 18-24732.5732.510016122.083333333
78143Dvořáková TerezaSRTG-Ceska 15+Z 30-34727.5727.500024181.875
7962SEDLECKÁ VeronikaGladiatorsZ 18-2472772700207103.857142857
80109Stojanová ŽanetaZ 40-4472572500116120.833333333
8155Krejčí PavlaPísečnáZ 25-2971071010104177.5
8277Pipová Tihelková JanaZ 35-3969069000125138
8378ČERMÁKOVÁ AlenaSpartan GymZ 30-34684.25684.250001797.75
84101VODIČKOVÁ PavlaBootcamp TeamZ 50+659.5659.50001794.2142857143
85Coufalová JanaOCRA CZ TEAMGDPR6506501001881.25
8679Hánělová ŽanetaZ 30-34649.5649.500104162.375
8763VOSECKÁ BarboraSeason 2018Z 25-29631.25631.2500023210.416666667
88238Nováková VandaZ 30-34626.5626.500036104.416666667
89125SUŠÁNKOVÁ KláraCinema City Team EliteZ 18-24625.75625.7500104156.4375
9064BULIČKOVÁ Iveta---Z 25-2962562501016104.166666667
9165HAJOSTEKOVÁ Simona---Z 18-2462562501016104.166666667
9294BABNIČOVÁ KateřinaHLS TEAMZ 25-2962062000035124
93147Knoulichová Anna#GLADIATORRACETEAMGDPR6206200020877.5
94112Maršálková PavlínaHornetZ 30-34610.75610.750002967.8611111111
95182Hartmanová PavlínaZ 40-4461061000035122
9667Lakajíčková KláraGDPR60060000106100
9787Buroňová VeronikaZ 30-34578.5578.50010782.6428571429
98150PODMANICKÁ Ivana---Z 35-3957757700104144.25
99219NOVÁ PetraGladiatorsZ 18-24572.5572.50011871.5625
10096Svobodová MirkaTomi & MiriZ 30-345685680003694.6666666667
10197Mašatová IngridRokytkaZ 45-49562.25562.2500011056.225
102171Vomáčková PavlínaGDPR5605600012870
103Francová MichaelaGDPR55455400021055.4
10475ŽIŽKOVÁ KateřinaOutdoor CREWZ 18-2454854800023182.666666667
105111KOLLEROVÁ Eliška---Z 18-2454754700024136.75
10676MILUŠKOVÁ TerezaSpartan GymZ 30-34545.75545.750000690.9583333333
107274Candrová KamilaSRTG-Lisov 15+Z 25-295325320001776
10880DVOŘÁKOVÁ LenkaBOOTCAMP TeamZ 35-39521.5521.50001865.1875
10981NEFFE AndreaGladiatorraceteamZ 40-445205200011774.2857142857
110Dolečková IvaSteeltown SpartansZ 30-34512.5512.51000864.0625
111175Hervertová KláraZ 25-2951251200113170.666666667
112340Kyrych MichaelaZ 35-395035030002683.8333333333
113262Darebna PetraPostavkolo.czGDPR4984980011862.25
114119CIGLEROVÁ Barbora---Z 40-44495.75495.750001599.15
115144ŠEBKOVÁ KláraPredator Workout Mariánské LázněZ 30-344854850002860.625
11684FOX Monika---Z 16-17480.5480.50001596.1
11785Marfláková IvetaZ 30-3447547500114118.75
118126Kuželíková ZuzanaZ 25-29486473.500001144.1818181818
11986Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott teamZ 40-4447047000112235
12088BIČÍKOVÁ IvanaTEAM ZZ 40-444654650001766.4285714286
121207Horochovská MartinaZ 45-4946246200014115.5
122BERKOVÁ EvaHLS TEAMZ 25-294604600011951.1111111111
12390Žižková EliškaNever give upZ 16-1746046001002230
12493Buhlová RenátaZ 30-344504501000590
12592Novotná MarkétaZ 18-2445045010001450
12695KUČEROVÁ KláraSpartan GymZ 25-29448.5448.500013149.5
127333Hlavová VendulaPredator Workout BrnoGDPR4444440100855.5
128MUSILOVÁ EvaPredator Workout Ústí nad LabemZ 18-244414410001949
129300MIHULOVÁ TáňaGladiatorsZ 35-39439.5439.50001673.25
130231Diringerová SimonaFit factory TřineGDPR4304300011761.4285714286
131178Valová PavlaSRTG KarvináZ 30-34428.25428.250000853.53125
13299Štambachová RadkaGDPR427.5427.50002761.0714285714
133100ŠMÍDOVÁ PetraGladiatorsZ 30-34422.25422.250000670.375
134102SUKOVATÁ KláraGladiatorsZ 25-294154150001583
135192KRAMÁŘOVÁ VladimíraRSáciZ 30-34410.5410.50000945.6111111111
136BUTOROVA LenkaEXTRA BrnoZ 35-394104101000851.25
137104OSTREZI Petra---Z 25-294104101000582
138105VAŇKOVÁ SAŠAKOB DĚČÍNZ 30-344104101000582
139232ONDERKOVÁ Monika---Z 25-29408.75408.750002758.3928571429
140205VERNEROVÁ Aneta---Z 25-294054050001757.8571428571
141204KRAUSOVÁ Lucie---Z 30-344044040001944.8888888889
142108JINDROVÁ RADKAMLADÉ BUKYZ 30-344004000010666.6666666667
143107Nováková KristýnaZ 18-244004000010850
144Pithartová HanaZ 25-294004000010850
145106Urbanská EvaZ 35-394004000010580
146202Šindlerová DitaSVVATGDPR3993990000849.875
147273NĚMCOVÁ MartinaSRTG ČelákoviceZ 35-39396.75396.750001849.59375
148251MACANOVÁ Zuzana---Z 18-243903900010665
149110Svobodová Ditaslim and loftZ 30-3439039000023130
150181Kolarova LenkaSRTG-Holysov 15+Z 30-34386.25386.250001848.28125
151CSERNÁK Enikő---Z 30-343803800100847.5
152113SEIMLOVÁ KRISTÝNAPRAHAZ 18-243803800100576
153114Zemánková EvaZ 25-293803800001754.2857142857
154Johnová KamilaZ 25-293753750010846.875
155115SVECOVA LuciaHigh Intensity Trainings PragueZ 30-3437437400102187
156331LIEBEZEITOVÁ EvaMutějovický válecZ 35-3936436400013121.333333333
157116Šubrová MarieGLADIATOR RACE TEAMZ 40-4436336300103121
158203KUŠNÍROVÁ Marie---Z 25-29362.5362.50000751.7857142857
159117MAZÁNKOVÁ PetraSRTG ČelákoviceZ 30-343623620001751.7142857143
160120Koupilová MartinaZ 25-29357.5357.50002659.5833333333
161423ŠVESTKOVÁ SabinaSRTG ČelákoviceZ 18-24353.25353.250001844.15625
162122JEZBEROVÁ Klára---Z 30-3435035001003116.666666667
163239Knoulichová Vladana#GLADIATORRACETEAMGDPR3503500002750
164124Ondrašíková LenkaZ 18-243503500100570
165123ŠKOPOVÁ VLASTAHRONOVZ 40-443503500100570
166Zatřepálková MonikaGDPR3503500100750
167349Zelenková KláraZ 30-343393390001567.8
168127Stryková PetraZ 35-39332.5332.50001483.125
169128KLÁNOVÁ MichaelaTABATA ŽATECZ 25-2933033000012165
170129Tarnóczy Kateřina#GLADIATORRACETEAMGDPR328.75328.750010746.9642857143
171190FOJTŮ Nina---Z 35-39328.5328.50000565.7
172130Cigánková HanaSlavkovZ 35-393253250010565
173131KAZDOVÁ Lenka---Z 30-343253250010654.1666666667
174132Kapletová MonikaZ 40-4432032000101320
175133Minaříková TerezaZ 35-393203200010564
176186Šenkýřová MichaelaZ 25-293203200001653.3333333333
177135KUTÍLKOVÁ Kateřina---Z 18-243153150000652.5
178189HAVLOVÁ Tereza---Z 35-39306.25306.250000561.25
179523JINDROVÁ Miroslava---Z 18-243013010001475.25
180FIŠEROVÁ PETRAPRAHA 8Z 35-393003000010837.5
181137Havlíčková BarboraZ 35-3930030000102150
182138Honajzrová ZuzanaZ 18-243003000010560
183Kubiasová KateřinaGDPR3003000010742.8571428571
184271Rázlová AnnaGDPR3003000002742.8571428571
185139Vikartovská LucieZ 40-443003000010650
186141CIPROVÁ TerezaSpartan GymZ 30-34298.5298.50001474.625
187142GORI KatarinaCELTIC WARRIORZ 30-34292.5292.500022146.25
188NOVOTNÁ Amelie---Z 18-24290.5290.500011029.05
189201Perníčková Luciejinej gangZ 30-3428828800011028.8
190312Šotková KrystynaZ 16-172842840001835.5
191217Peterová VěraZ 40-442812810000393.6666666667
192145BRINKMANN Sabrina---Z 25-2928028000101280
193HAJČIAROVÁ EVABEZDĚKOVZ 18-242802800001835
194381Huláková VeronikaZ 25-292802800001740
195146Ushakova AnastasijaFitTrénink 2018Z 30-342802800010556
196148MÁLKOVÁ KristínaSpartan GymZ 25-29278.75278.750001392.9166666667
197149SOMBOTOVÁ Kateřina---Z 30-342782780001392.6666666667
198337VLASÁKOVÁ LenkaPredator Workout Mariánské LázněZ 35-39277.5277.50001646.25
199263LOMNICKÁ TerezaSRTG ČelákoviceZ 18-24275.5275.50000739.3571428571
200151Mrozkova DenisaL.C.A.Z 18-242752750001645.8333333333
201152SCHUSTEROVÁ Kristýna---Z 35-392752750001645.8333333333
202449BROŽOVA Kateřina---Z 35-392672670001466.75
203357Tomešková PavlaZ 30-342672670000833.375
204153KOTALÍKOVÁ Veronika---Z 40-44266.75266.750000553.35
205211ANDĚLOVÁ MONIKARUN MAGAZINE TEAMZ 45-4926226200011026.2
206155LOJKOVÁ Romana---Z 18-2426026000101260
207157Marflakova IvetinkaGDPR2602600010552
208POMAHAČOVÁ TerezaPOSER TEAMZ 25-292602600010832.5
209ŠÍMOVÁ ANDREAGLADIATOR RACE TEAMZ 35-392602600001832.5
210156TICHÁ MICHALAPRAHAZ 25-292602600010552
211185ANTOSOVA ZANETATORO GYMZ 30-342592590001643.1666666667
212458Kvasničáková AdélaZ 25-292592590001386.3333333333
213532Pohlová JanaSRTG-Brno 15+Z 25-29257.75257.7500001025.775
214467Antosova IvaZ 25-29256.25256.250000832.03125
215327Pošvářová EliškaGDPR25625600011123.2727272727
216272Fassati GabrielaEquicentrumZ 50+2552550000385
217ZELENKOVÁ Simona---Z 18-242552550001831.875
218158Vacková EliškaPrinceznyZ 30-34252.5252.50000384.1666666667
219159FOX Gabriela---Z 25-292512510000383.6666666667
220GREGOROVÁ LuciePredator Race Workout Ústí nad LabemZ 30-342502500001831.25
221162Hnízdilová LenkaZa Hezčí ZadečekGDPR2502500000641.6666666667
222296Rýznarová PavlaSRTG-Most 15+Z 25-292502500001735.7142857143
223161Svetlíková PetraZ 25-292502500000641.6666666667
224160VORLÍČKOVÁ KAROLÍNARADHOŠŤZ 18-242502500001641.6666666667
225163PÁLKOVÁ ZuzanaIntenzivní běhnyZ 25-2924824800012124
226386Maláčová MonikaSRTG-Celakovice 15+Z 35-39247.5247.50000735.3571428571
227321Jelínková DagmarZ 40-442462460000549.2
228164Zdeňková PetraVodnářiZ 40-4424624600012123
229288Budková JanaSRTG-Celakovice 15+Z 35-39245.5245.50000830.6875
230225Junova MichaelaZ 35-392452450000735
231306Hlaváčková DagmarSRTG-Ceska 15+Z 35-39242.5242.50000734.6428571429
232409Jeriová Lenka#GLADIATORRACETEAMGDPR2412410000830.125
233165Skotálková TerezaZ 18-24240.75240.750001460.1875
234166BERÁNKOVÁ Raduška---Z 30-3424024000101240
235168DOLEŽALOVÁ AndreaVikingsZ 25-292402400010548
236DOLEŽELOVÁ KATEŘINAZ 30-342402400001830
237310Fikejzova AnnaZabijaciGDPR2402400001640
238169KALAŠOVÁ ZUZANAVINNE SKLEPY LECHOVICEZ 30-342402400010548
239167KLÁSKOVÁ Zuzana---Z 25-292402400010380
240170Klímová PavlaZ 30-342402400010548
241Pospíšilová ErikaGDPR2402400000830
242172KOPICOVÁ Pavla---Z 30-342372370000733.8571428571
243174Danihelová ZuzanaTým bez hranic Prostějov 4+Z 18-242352350001733.5714285714
244173Szabová KláraZ 30-342352350001378.3333333333
245247Koutná LenkaSRTG BlanskoZ 30-342332330000458.25
246366MANETHOVÁ YVETTAZ 35-392312310000546.2
247176Procházková Monika2haSanceZ 25-292302300000376.6666666667
248325Luňáčková MichaelaZ 30-34229.5229.50000732.7857142857
249177ALBRECHT Christina---Z 25-292292290000638.1666666667
250180Alexová LucieTF Legion GymGDPR2252250000732.1428571429
251Černá NatálieZ 18-242252250001828.125
252179LEDVINOVÁ LucieSunny Girls PlzeňZ 30-342252250001456.25
253Malá MarieMaxáciGDPR2252250001732.1428571429
254Dopitova SimonaZ 30-34221.5221.50000924.6111111111
255183CHUKHNO ViktoriyaČerné ovceZ 18-242202200001373.3333333333
256Kudlová LucieŠneci teamGDPR2202200001731.4285714286
257184MIKULCOVÁ MartinaVolfsZ 30-342202200001544
258Roubalová JanaZ 30-342202200001827.5
259481KRČMÁŘOVÁ GabrielaZ 40-44218.75218.750000731.25
260Janušová JolanaZ 18-24213.5213.50001923.7222222222
261Srbová AlenaZ 35-39212.5212.50001826.5625
262220VANCOVÁ KRISTÝNASVOBODA NAD ÚPOUZ 18-242122120001826.5
263223PLEVÁKOVÁ MagdalénaGladiatorsZ 25-29206.5206.50000541.3
264281Blažková BarboraZ 25-29205.5205.50000451.375
265191Zbořilová DitaZelvy NINJAZ 35-392052050000729.2857142857
266193ŠTĚPÁNKOVÁ ŠárkaSpartan GymZ 18-2420320300002101.5
267Kateřina DoleželováSRTG-Strupcice 15+Z 25-29202.5202.50001825.3125
268194FIALOVÁ MarieSunny Girls PlzeňZ 30-342022020001450.5
269400Urbanová JaroslavaGDPR2022020001728.8571428571
270195VÍTOVÁ Andrea---Z 25-29200.5200.50000450.125
271Cichrová LenkaEvolution teamZ 25-292002000001825
272197Haasová TerezaZ 18-242002000001540
273196HOZOVÁ MARKÉTAÚPICEZ 18-242002000001540
274198Kasalová KristýnaHornetZ 25-292002000001540
275199Kašparová AndreaGDPR2002000001540
276200Smutná PavlaRunning LionsGDPR2002000001633.3333333333
277Zounková RadkaGDPR2002000001728.5714285714
278406URBANOVÁ MarkétaSTRONGMANI BRNOZ 18-24198.75198.750001633.125
279346Chmelařová BarboraGDPR1961960000728
280Pešková DenisaMiranda teamGDPR1941940000921.5555555556
281206PUCHROVÁ TerezaSunny Girls PlzeňZ 25-291921920000448
282524Večerníková BarboraHO Šutr LiberecZ 16-171911910000631.8333333333
283Kováčová KláraZ 35-391901900001823.75
284210KYNCLOVÁ Zuzana---Z 35-391901900001538
285209Malovcová MonikaZ 35-391901900001363.3333333333
286212Skřípská KláraTeam KilpiZ 25-291901900001538
287Škudrnová NatálieWild HogsGDPR1901900001727.1428571429
288208Valentová KateřinaZ 25-2919019000011190
289214RASLOVÁ MarieBootcamp TeamZ 35-391851850000361.6666666667
290215Kubíčková NikolZ 16-171841840000630.6666666667
291216Nováková MarieGDPR181.25181.250001630.2083333333
292Preslová Lenka4MADZ 30-341801800001822.5
293221Rašková EvaZ 40-441801800001536
294218SUCHÁ AnnaPeachesZ 16-171801800001360
295224SPORKOVÁ Václava---Z 35-39177.5177.50000725.3571428571
296KRUPIČKOVÁ JanaThunder teamZ 40-441751750001919.4444444444
297Hurajová VeronikaOHSGDPR174.5174.500001313.4230769231
298KOLÁŘOVÁ ŠárkaPredator Workout BrnoZ 40-441741740000919.3333333333
299Běhalová PetraZ 25-29172.5172.50000821.5625
300226ŠRÁMKOVÁ DenisaSunny Girls PlzeňZ 25-291721720000534.4
301Šustáčková EliškaGDPR1721720000919.1111111111
302Pakuzová AndreaSRTG-Praha 15+Z 40-44171.5171.50000919.0555555556
303Aitken HaniaZ 35-391701700001821.25
304Hrdličková CecílieGDPR1701700001724.2857142857
305227LUKÁŠOVÁ TerezaNahoře bezZ 18-241701700001356.6666666667
306229MÍLOVÁ HANANÁCHODZ 18-241701700001534
307228SMTUNÁ Veronika---Z 35-391701700001534
308230Tobišková TerezaGDPR1701700001534
309287Nováková TerezaZ 18-24169.25169.250000918.8055555556
310489ŘEŽÁBKOVÁ MonikaVesmírné ŠlehačkyZ 18-24168.75168.750000356.25
311233ANDRŠOVÁ JuditaMostZ 25-29166.25166.250000627.7083333333
312234ROMSY LucieFlex-fitnessZ 35-391651650000627.5
313235KOUDELKOVÁ Lucie---Z 30-34164.5164.50000627.4166666667
314236Ryplová VěraSlavkovZ 40-44162.5162.50001532.5
315237VLACHOVÁ Veronika---Z 25-29161.5161.50000353.8333333333
316377Vlasáková LibušeGDPR1601600000722.8571428571
317302Pokorná LindaZ 30-34159.75159.750000722.8214285714
318318Perthenová ml. KateřinaGDPR1581580000819.75
319248RYLKOVÁ Kateřina---Z 30-341581580000531.6
320Malinová StaňkaRun4funGDPR1571570000917.4444444444
321BERGMANOVÁ MarkétaThunder teamZ 35-39156.25156.250000819.53125
322241HRONEŠOVÁ Jitka---Z 40-44156.25156.250000626.0416666667
323240Mazur JosefPrašivkyZ 50+156.25156.250000531.25
324242DONÁTOVÁ Hanka---Z 40-441561560000278
325243HLADÍKOVÁ MartinaKabrňáciZ 25-291561560000278
326244RAITROVÁ Hana---Z 30-34155.75155.750000438.9375
327245Zatloukalová TerezaZ 16-171541540000277
328246Zirklerová IvetaSRTG ČelákoviceZ 25-291531530000351
329249LANGEROVÁ Lenka---Z 18-24151.25151.250000437.8125
330253HORČIČKOVÁ Iveta---Z 30-341501500000721.4285714286
331HRDLIČKOVÁ Jana---Z 35-391501500000818.75
332250Jurková SoňaEdgarPower.czZ 30-3415015000011150
333373Koďousová Veronika#GLADIATORRACETEAMGDPR1501500000721.4285714286
334252Šebelová SimonaExtreme Obstacle RunnersZ 18-241501500000625
335504Berková SimonaZ 35-391481480000349.3333333333
336479Toulová JanaZ 25-29144.75144.750000916.0833333333
337KOSNAROVÁ Petra---Z 40-44143.75143.750000817.96875
338Kuropatnicka ZuzanaZ 30-34143.75143.750000817.96875
339254PROKOPOVÁ Denisa---Z 30-34143.75143.750000720.5357142857
340255ŠČUDLOVÁ PavlaSpartan GymZ 25-29143.5143.50000347.8333333333
341256NESIBOVÁ IvaDiversity BeastsZ 18-24142.5142.50000528.5
342358Baškovská RomanaHolky z VršovkyGDPR1421420000720.2857142857
343257PŘIBYLOVÁ AlexandraSVVATZ 30-341411410000435.25
344390Benešová KateřinaZ 25-2914014000001014
345260Gottvaldová VeronikaGDPR1401400001623.3333333333
346259Horváthová MichaelaNO TY VOLEGDPR1401400001528
347258KRSOVÁ Vanda---Z 16-171401400001346.6666666667
348Petrecká EvaTempus FugitZ 18-241401400001817.5
349Suchá SimonaGDPR1401400001720
350261Zapletalová ZuzanaZ 25-291401400001623.3333333333
351299DOLEŽALOVÁ AnnaSRTG ČelákoviceZ 18-241381380000719.7142857143
352553SASSMANNOVÁ Pavlína---Z 25-291381380000346
353264VONDROVIC HULÍNOVÁ VeronikaSRTG HolýšovZ 30-341371370000434.25
354Langerová KristýnaGladiatorrace teamGDPR1361360000719.4285714286
355265Štědroňová JitkaZ 30-3413513500011135
356267Vagnknechtová RadkaGDPR1351350001622.5
357266Vyskocilova VeronikaZ 35-391351350001345
358Filipová MarieGDPR134.5134.500001013.45
359344Novotná DenisaSRTG-Praha 15+Z 30-341341340000719.1428571429
360Maňáková ZuzanaRun Magazine teamGDPR1331330000816.625
361Šimáčková KristýnaZ 30-34131.25131.250000816.40625
362ZAORALOVÁ Markéta---Z 18-24131.25131.250000816.40625
363JUŘENČÁKOVÁ PetraX-ForceZ 18-241301300001816.25
364269Knihová TerezaZ 35-3913013000011130
365Kolářová PavlaSK VlaškaGDPR1301300001718.5714285714
366Kottová ViktorieGDPR1301300001718.5714285714
367Bašovská SandraZ 25-291251250000815.625
368276Gecová TerezaRunning LionsZ 35-391251250000262.5
369Janušková SáraDukla PrahaGDPR1251250000717.8571428571
370278Marcone NicolSpartani KMZ 25-291251250000620.8333333333
371279Medková IvetaSVVATGDPR1251250000620.8333333333
372Mikulková PetraGDPR1251250000717.8571428571
373Mrázková JitkaEvolution teamZ 25-291251250000815.625
374277VECONOVÁ Kateřina---Z 30-341251250000341.6666666667
375275VOLTROVÁ ZuzanaBootcamp TeamZ 35-391251250000341.6666666667
376Novotná GabrielaTým tety Michaely KoksovéZ 40-441231230000815.375
377280Maislová EvaZ 30-34122.5122.50000524.5
378285BRTNOVÁ Lucie---Z 18-241201200000620
379Dunajská GabrielaZ 18-241201200000815
380284Dvořáková IvaGDPR1201200000620
381286Hnizdova KlaraGDPR1201200000620
382HUDOKOVÁ Simona---Z 18-241201200000815
383282MOULISOVÁ Markéta---Z 30-341201200000430
384283PICHRTOVA JanaFlex-fitnessZ 40-441201200000524
385Kršmaru BarboraGDPR1191190000913.2222222222
386289Jurníková PetraZ 25-29117.75117.750000339.25
387291SVOBODOVÁ Simona---Z 25-29117.5117.50000619.5833333333
388290Sýkorová IvaZ 25-29117.5117.50000523.5
389385Mihulova TanaGladiatorsGDPR1171170000716.7142857143
390Běhounková TerezaSRTG-Lisov 15+Z 16-171151150000814.375
391295Brandejská IrenaZ 35-391151150000619.1666666667
392Dufková AlenaGDPR1151150000716.4285714286
393294KELLEROVÁ LENKAL.C.A.Z 30-341151150000523
394KONEČNÁ MarieTATRA FITZ 40-441151150000814.375
395Mišáková KristýnaGDPR1151150000716.4285714286
396293SIWIECOVA VladimiraPizza Gatto NeroZ 25-291151150000523
397292ZOLONDEKOVÁ Lenka---Z 35-391151150000428.75
398297JIRÁSKOVÁ LucieSRTG ČelákoviceZ 25-291141140000522.8
399513PLATILOVÁ Hana---Z 25-291141140000338
400298Keszelá ZuzanaZ 25-29112.5112.50000618.75
401Vlčeva AlbenaHunters 4+Z 45-49112.5112.50000814.0625
402301Drahorádová Kláraparťačky do bahnaZ 25-291121120000256
403304Foltýnová ŠárkaZ 40-441101100000522
404305Křenková JitkaGDPR1101100000618.3333333333
405Motejzíková Annave šponěZ 25-291101100000813.75
406Slavíková VeronikaSRTG-Most 15+Z 30-341101100000813.75
407303Táborská LenkaZ 18-241101100000336.6666666667
408395KONRÁDOVÁ Jitka---Z 40-44109.25109.250000336.4166666667
409383Hrabovszká HanaZ 30-341091090000254.5
410492Šelemanová JanaZ 30-34108.5108.50000715.5
411308JÍLKOVÁ ZuzanaPredator Workout PočátkyZ 16-171061060000335.3333333333
412Holubcová TerezaGDPR1051050000715
413311Kubíčková HanaGDPR1051050000617.5
414309Lukešová PetraZ 25-2910510500001105
415Sobotková IvaGDPR1051050000715
416313ŠTĚPÁNKOVÁ SimonaGladiatorsZ 16-17102.5102.50000617.0833333333
417314PAVLÍČKOVÁ ŠárkaSpartan GymZ 25-29102.25102.250000334.0833333333
418320ADÁMKOVÁ Ilona---Z 45-491001000000616.6666666667
419Kadeřábková IvaGDPR1001000000714.2857142857
420317KROTILOVÁ PetraHeaven TeamZ 25-291001000000520
421319Kvasničková LucieKollmorgenZ 18-241001000000616.6666666667
422Mark IbolyaZ 35-391001000000812.5
423316PAVELKOVÁ PavlínaBU BU BU SCHULZ GYMZ 18-241001000000616.6666666667
424Pecharová AnetaSRTG-Kolin 4+Z 30-341001000000812.5
425315RŮŽIČKOVÁ MichaelaBerounští Prtko JističiZ 30-3410010000001100
426323Pávová GabrielaČápiciGDPR98980000616.3333333333
427322Šafránková AdélaSRTG-CL 4+Z 18-2498980000198
428324KRATĚNOVÁ JitkaHeaven TeamZ 25-2997.597.50000519.5
429Štenclová AdélaBeruška teamZ 18-2497.597.50000812.1875
430326Fialová BarboraGDPR96960000519.2
431Greer SydneyGDPR96960000713.7142857143
432Sedláčková JanaŠneci TeamGDPR96960000812
433Žahourková MartinaZ 30-3496960000812
434518Kneprová KateřinaSRTG-Decin 15+Z 35-3995.595.50000713.6428571429
435328ZEMANOVÁ Dagmar---Z 40-4495950000331.6666666667
436503Galiová IngeF&F Orlando KarvináZ 35-3994.594.50000713.5
437Budiš Capoušková LenkaICA KlubGDPR94940000713.4285714286
438Černíková NinaSnad doběhneme!!!GDPR94940000713.4285714286
439Kosová ZuzanaGDPR94940000713.4285714286
440332Marková JanaGDPR94940000811.75
441329PELCLOVÁ JanaBarbarian Extreme TeamZ 18-2494940000423.5
442330Romančáková LucieOrel RtyněZ 18-2494940000194
443Caganek KataZ 40-4492.592.50000811.5625
444335SZCZYPKOVÁ Natálie---Z 18-2492.592.50000615.4166666667
445334ZIMOVÁ Zdeňka---Z 35-3992.592.50000615.4166666667
446336SEDLÁČKOVÁ KateřinaNahoře bezZ 16-1792920000330.6666666667
447Šimková PetraZ 35-3991.7591.750000910.1944444444
448Beranová RozalieZ 16-1790900000811.25
449Dubnická BarboraSRTG-Kolin 4+Z 30-3490900000811.25
450338Fialová LucieGDPR90900000518
451339Šamšulová ZuzanaGDPR90900000615
452Bohatová TerezaZ 18-2488880000811
453341Nesvadbová MichaelaRadiator faceGDPR88880000614.6666666667
454Zelenková MichaelaSnad doběhneme!!!GDPR88880000811
455342Pošvová IvetaTRIUMPHALISZ 30-3487.7587.750000421.9375
456343KULVAJTOVÁ MarkétaKabrňáciZ 30-3487.587.50000187.5
457Nosková JanaZ 18-2487.587.50000810.9375
458Konečna MarieSRTG-FMZ 40-4487870000810.875
459345Borecká VěraZoufalciZ 30-3486860000186
460VALKOVÁ Zuzana---Z 18-2486860000810.75
461Zemjanková KláraGDPR86860000712.2857142857
462347FLÉGLOVÁ BlankaPredator Workout ÚstíZ 25-2985850000810.625
463Helešicová PetraSRTG-Most 15+Z 40-4485850000810.625
464351Bezdeková JanaRadiator FaceGDPR84840000614
465Fiedlerová LucieGDPR84840000810.5
466348Hanousková LenkašvábyZ 30-3484840000328
467541KAUCKÁ LucieCrossgym BenešovZ 25-2984840000516.8
468Knettigová PetraGDPR84840000712
469Mazámková PetraSRTG-Breclav 4+Z 30-3484840000810.5
470Pešková AlenaMiranda teamGDPR84840000712
471350VĚŽNÍKOVÁ Andrea---Z 50+84840000516.8
472352JANČOVÁ Jesika---Z 18-2482.582.50000182.5
473Honzejková BarboraRakeťáciZ 30-3482820000810.25
474Kvapilová TaťánaSRTG-JablonecNN 4+Z 35-398282000099.11111111111
475353PECHOVÁ MartinaGladiatorsZ 30-3482820000182
476Pohořalá Martina#GLADIATORRACETEAMGDPR82820000711.7142857143
477354Trojáková MartinaZ 25-2982820000327.3333333333
478Hladíková EvaZ 18-2480800000810
479355Košťálová LucieZoufalciZ 18-2480800000180
480356SOUKUPOVÁ PavlaNezastavitelníZ 40-4480800000326.6666666667
481Tumová EliskaGDPR80800000711.4285714286
482413Bohuslavová PetraSRTG-Brno 15+Z 30-3478.578.50000515.7
483362Čapková MichaelaGDPR78780000613
484360Klimplová HanaSRTG-Pardubice 15+Z 30-3478780000326
485361KUNOVJÁNKOVÁ MartinaPredator To Be...Z 25-2978780000326
486359Třísková MichaelaZoufalciZ 18-2478780000178
487TUHÁČKOVÁ MichaelaSRTG ČeskáZ 40-447878000089.75
488Papcunova MariaZ 40-4477.577.5000089.6875
489363RACKOVÁ Aneta---Z 25-2977.577.50000515.5
490364Troppová KateřinaSRTG-HK 15+Z 18-2477.577.50000612.9166666667
491367Buryšková EliškaGDPR76760000612.6666666667
492Eliášová KatarínaPRÍMA HOLKYZ 25-297676000089.5
493365FRIDRICHOVÁ TerezaSpartan GymZ 30-3476760000325.3333333333
494555RŮTOVÁ VeronikaCardioCross TEAMZ 18-2476760000419
495Korbelová BarboraGDPR75.575.5000089.4375
496369Dobešová JanaZ 45-4975750000612.5
497Hanzelínová PavlínaSRTG-Sušice 4+Z 25-297575000089.375
498368HOŘEJŠOVÁ BarboraSRTG ČelákoviceZ 18-2475750000515
499370Makovics DoraZ 35-3974740000324.6666666667
500371MINAŘÍKOVÁ Deny Gym Tereza---Z 35-3974740000324.6666666667
501Scholzová LenkaGDPR74740000710.5714285714
502372VAŇUROVÁ MichaelaGladiatorsZ 30-3474740000612.3333333333
503Zajacová NelaZ 18-247474000089.25
504543ŽVÁČKOVÁ AnnaSRTG ŠUMPERKZ 18-2474740000612.3333333333
505374ROTHMAIEROVÁ EliškaPOSER TEAMZ 35-3973730000418.25
506HARTVICH Ivana---Z 30-347272000089
507375Horáková BerenikaZ 18-2472720000172
508380ARNOŠTOVÁ PavlínaDiversity BeastsZ 40-4470700000514
509378BOZDĚCHOVÁ MartinaUličníciZ 18-2470700000323.3333333333
510Filipová IvanaSRTG-RNK 4+Z 45-497070000088.75
511379Lukovská BlankaZ 40-4470700000611.6666666667
512Pokorná MichaelaGDPR7070000088.75
513Polášková MilušeGDPR70700000710
514DRAHOTÍNSKÁ Irena---Z 35-396868000097.55555555556
515382DUGOVÁ BarboraSpartan GymZ 18-2468680000322.6666666667
516384Kopková IvetaZ 25-2968680000322.6666666667
517Vondráčková MichaelaTým tety Michaely KoksovéZ 30-3467.567.5000088.4375
518Kadeřábková PetraSRTG-Strupcice 15+Z 25-2967.2567.25000097.47222222222
519387SAMKOVA BarboraHigh Intensity Trainings PragueZ 30-3467670000233.5
520388Hrůzová BlankaZ 40-4466660000233
521389Hubinková LenkaGDPR66660000611
522Vacínková AlenaGDPR6666000079.42857142857
523Vavrušková VeronikaSRTG PrahaGDPR6666000088.25
524Blahutová BarboraZ 25-296565000088.125
525393CHÝLOVÁ PetraRun For FunZ 18-2464640000512.8
526394Milcová MartinaBEAST VarnsdorfGDPR64640000610.6666666667
527PICHLBAUER Anna---Z 18-246464000088
528391Šífová JanaZ 25-2964640000164
529392ŠTENGLOVÁ Jaroslava---Z 35-3964640000321.3333333333
530Kulišková ZuzanaMojeVizeZ 35-396363000087.875
531397Drblíková SáraMoravské (J)elitaZ 18-2462.562.5000078.92857142857
532396JANÁSOVÁ Gabriela---Z 40-4462.562.50000512.5
533398RYZNAROVA PajaHigh Intensity Trainings PragueZ 25-2962.2562.250000231.125
534399Hanzalová MarkétaFM VŠEZ 18-2462620000162
535Kubíčová PavlínaVeselačkyGDPR6262000087.75
536Kavková KristýnaZ 18-2461.561.5000087.6875
537Bendová PetraZ 35-3961.2561.25000087.65625
538401PLAVCOVÁ Andrea---Z 18-2461.2561.250000512.25
539405Flídrová NatálieGDPR60600000610
540402Königová PetraZ 30-3460600000320
541404Křížová MonikaSRTG-Trutnov 4+Z 18-2460600000610
542Nováková RenataGlad. race teamGDPR6060000078.57142857143
543Páníková LucieSRTG-Zlin 4+Z 30-346060000087.5
544403ŘEZANINOVÁ TerezaSRTG ČelákoviceZ 25-2960600000320
545Štiková RadkaHunters 4+Z 35-3958.7558.75000087.34375
546Němcová AndreaSRTG-Havirov 15+Z 25-2958.558.5000087.3125
547408Císařová NelaZ 16-1758580000414.5
548407PLASOVÁ LeonaPeachesZ 16-1758580000319.3333333333
549Kingová JanaOCR LosersZ 18-2457.557.5000087.1875
550411MOČIČKOVÁ DrahomíraBoďáciZ 30-3457.557.50000511.5
551410SRPOVA VeronikaHigh Intensity Trainings PragueZ 30-3457.557.50000228.75
552Heberleinová VeronikaZ 18-2456.2556.25000087.03125
553412Kolaříková EvaSRTG-Litvinov 15+Z 25-2956.2556.25000069.375
554Grygárková JitkaTři Malé sestryGDPR5656000078
555414PASÁKOVÁ ZuzanaSmartimZ 30-3456560000511.2
556415HRUBÁ PavlaKotelníciZ 35-395555000069.16666666667
557Kotulková EliškaGDPR5454000069
558527Myslikova JuditaToyoda Gosei CzechZ 35-395454000077.71428571429
559417SCHEJBALOVÁ Kateřina---Z 18-2454540000510.8
560Urbánková NelaZ 30-345454000086.75
561416Vašíčková PetraZ 18-245454000069
562418STEHLÍKOVÁ NikolaSRTG OlomoucZ 18-2453.7553.750000153.75
563Vojtová MagdalénaZ 25-2953.7553.75000086.71875
564Cicaló Hailová PetraZ 30-3452.552.5000086.5625
565419Krupova MarketaZ 40-4452.552.5000068.75
566Dobrá LídaOffice GirlGDPR5252000068.66666666667
567420Chýlková LucieZ 30-3452520000152
568421Jiranková AdélaZ 18-2452520000317.3333333333
569422MAREŠOVÁ Andrea---Z 18-2452520000317.3333333333
570Navrátilová MarcelaSRTG-Brno 15+Z 25-2951.2551.25000086.40625
571426Krajíčková AlenaZ 35-395050000068.33333333333
572Postlová DenisaZ 18-245050000086.25
573Richtrmocova IrenaGladiatorsGDPR5050000068.33333333333
574425RUDOLFOVÁ JanaSunny Girls PlzeňZ 25-295050000077.14285714286
575424ŠOPÍKOVÁ IvanaBootcamp TeamZ 18-245050000077.14285714286
576429DOLEJŠOVÁ AnežkaBU BU BU SCHULZ GYMZ 18-244949000059.8
577428KUČEROVÁ VeronikaBEZEDNA TeamZ 18-2449490000224.5
578Papadopulu MartinaMrkvičkyGDPR4949000077
579430PAULUSOVÁ Markéta---Z 35-394949000059.8
580427SUCHÁNKOVÁ Kateřina---Z 35-3949490000149
581Hrstková IvaZ 40-4448.7548.75000086.09375
582431Štýbnarová RadkaZ 30-3448.7548.75000068.125
583Nečasová JanaZ 25-294848000086
584433SRBOVÁ PetraRun4Fun ŽatecZ 25-294848000059.6
585432VRBOVÁ MichaelaSpartan GymZ 30-3448480000316
586434Kvapilová KristýnaZ 18-2447.547.5000076.78571428571
587Juláková KristýnaGDPR4747000076.71428571429
588435Nesnídalová AndreaZ 18-2447470000147
589436POHANKOVÁ Jana---Z 30-3447470000147
590Šatná Pavla#GLADIATORRACETEAMGDPR4747000076.71428571429
591437Horká BarboraSRTG-Sumperk 4+Z 18-2446.2546.25000067.70833333333
592440NOVOTNÁ Bára---Z 35-3946460000411.5
593438Švecová MichaelaZ 18-2446460000146
594439VLCKOVA IvanaSRTG ČelákoviceZ 25-2946460000315.3333333333
595Holková KateřinaZ 25-294545000085.625
596441PIKNEROVÁ Zuzana---Z 50+45450000315
597Stejskalová ŠárkaGDPR4545000067.5
598442Theimerová KristýnaSRTG-Brno 15+Z 25-294545000067.5
599Halesová RenéGDPR4444000067.33333333333
600444HRUBÁ KristýnaGladiatorsZ 16-174444000058.8
601443VIMMEROVÁ Nikola---Z 50+44440000314.6666666667
602Vargáné Bense MelindaZ 40-4443.7543.75000085.46875
603447HAVRÁNKOVÁ KláraSunny Girls PlzeňZ 35-394343000058.6
604Šiffelová LenkaGDPR4343000067.16666666667
605446ŠTOHANZLOVÁ Jana---Z 30-3443430000314.3333333333
606445ZAVŘELOVÁ OlgaSpartan GymZ 45-4943430000221.5
607448Vláčilová PetraZ 25-2942.542.5000067.08333333333
608Gebhartová JanaGDPR4242000067
609Marková PetraSRTG-Kolin 15+Z 40-444242000085.25
610Wagnerová PetraZ 35-3941.2541.25000085.15625
611452BĚHUNKOVÁ Veronika---Z 30-344141000058.2
612451KOPELENTOVÁ Šárka---Z 30-3441410000313.6666666667
613450Sladká ZůziZůzi QuatroZ 30-3441410000141
614487Wolfová NikolaSRTG-JablonecNN 15+Z 25-2940.540.5000075.78571428571
615456Čadeni IzabelaSRTG-Ceska 15+Z 18-244040000085
616455CHENÍČKOVÁ AdélaCardioCross TEAMZ 25-2940400000313.3333333333
617453KYZEKOVÁ Dominka---Z 30-3440400000220
618454ORTOVÁ Nikola---Z 25-2940400000410
619Šmolíková MichaelaSRTG RokycanyGDPR4040000075.71428571429
620457MANNOVÁ ElenaCF TáborZ 30-3439.7539.750000219.875
621460HOLUBOVÁ EvaTakiyako NakashiZ 30-343939000057.8
622459ŠUHAJDOVÁ Ivana---Z 30-3439390000313
623Kadlčikova BarboraZ 35-3938.7538.75000094.30555555556
624461Tomíčková VěraZ 35-3938.7538.75000075.53571428571
625Šrutova LucieGDPR3838000066.33333333333
626463Havránková TerezaSRTG-Sumperk 4+Z 18-2437.537.5000075.35714285714
627Lipinová IvetaZ 45-4937.537.5000084.6875
628462MARESOVA Eva---Z 35-3937.537.5000057.5
629464Lešková TerezaZ 35-3937370000137
630465NECASKOVA Marcela---Z 30-3437370000137
631Volšická BarboraGDPR3737000066.16666666667
632Deverová KateřinaGVH HořoviceZ 16-1736.2536.25000084.53125
633466CHUDÁ VeronikaSRTG ČelákoviceZ 40-4436.2536.25000057.25
634469DOUŽANOVÁ JitkaSZ01Z 35-393636000057.2
635Opltová TerezaGDPR3636000066
636468Zábršová AliceZ 18-2436360000136
637Dudášová JulieSRTG-Litvinov 15+Z 25-293535000084.375
638472MEZEROVÁ JitkaSRTG ČelákoviceZ 18-243535000084.375
639473Skřivánková LucieZ 25-293535000065.83333333333
640471SRNSKA KateřinaSRTG Hradec KrálovéZ 25-2935350000135
641470Svobodová DanielaTukaniZ 18-2435350000135
642Nerudová MonikaGDPR3434000074.85714285714
643474ŠČOBIKOVÁ Monika---Z 40-443434000056.8
644475Martinková KateřinaSRTG -BNL 4+Z 30-3433.7533.75000065.625
645Pauschert NinaZ 35-3933.7533.75000084.21875
646Hospodková AnnaSDH LetňanyGDPR3333000065.5
647477HOŠKOVÁ Barbora---Z 30-3433330000311
648476Procházková LucieZ 35-3933330000216.5
649478JŮNOVÁ MichaelaMůjGymZ 35-3932.532.50000216.25
650480Králíčková LenkaZ 35-3932320000132
651Jílková LucieD.T.P.GDPR3131000074.42857142857
652482Kilianová VeronikaZ 30-3431310000131
653483KITZBERGEROVÁ Linda---Z 40-4431310000310.3333333333
654485JAHNÁTKOVÁ AnetaBEZEDNA TeamZ 30-3430300000130
655Kobzová KristýnaSRTG-Strupcice 15+Z 18-243030000083.75
656484Macurová Janaslim and loftZ 30-3430300000130
657486ŘEHÁKOVÁ NikolaSlováckoZ 25-2930300000310
658Těšínská MartinaGDPR3030000065
659488Schinaglová MichaelaZ 25-2929290000129
660Štroblová SimonaGDPR2929000074.14285714286
661Loučková VeronikaSRTG-Breclav 4+Z 25-2928.7528.75000083.59375
662490Černá JanaBKV - POSTRADATELNIZ 40-442828000047
663Náměstková AdélaGDPR2828000064.66666666667
664Housková NatálieGDPR2727000064.5
665494KELNEROVÁ Stanislava---Z 25-292727000039
666493Štukovská PetraERA a.s.Z 30-3427270000127
667495Blehová MichaelaSRTG-HK 15+Z 30-3426.2526.25000073.75
668Venglářová NikolaZ 30-3426.2526.25000083.28125
669Kudrnáčová KristýnaI love mudGDPR2626000064.33333333333
670Andršová LenkaGDPR2525000064.16666666667
671496Kolářová SoňaZ 25-292525000046.25
672497Pelikánová PetraSRTG-Ceska 15+Z 30-342525000073.57142857143
673498LEŠENDOVÁ TáňaGladiatorsZ 35-3924240000124
674Novotná ZuzanaFitBrokersGDPR2424000064
675Švecová VeronikaSRTG-Brno 15+Z 18-242424000083
676499TÝMLOVÁ Kateřina---Z 25-292424000038
677500ČERMÁKOVÁ VeronikaMůjGymZ 30-3423.7523.75000063.95833333333
678501HEJDUKOVÁ KateřinaSRTG StrupčiceZ 18-2423230000123
679502VESELÁKOVÁ Vladimíra---Z 40-442323000045.75
680Nováková MonikaZ 18-2422.522.5000092.5
681505LANGOVÁ Andrea---Z 40-442222000037.33333333333
682506HUDZIKOVÁ MarikaDolnohbitští DementiZ 45-4921.2521.250000121.25
683Běhounková MartaSRTG-Lisov 15+Z 40-442121000082.625
684507Pražáková VeronikaZ 25-292121000054.2
685508STREJCOVÁ ŠtěpánkaAF TEAM Plzeň II.Z 40-442121000037
686511HÁLOVÁ Blanka---Z 30-342020000036.66666666667
687509Krumbholzová AlenaJinej gangZ 45-492020000072.85714285714
688Stejskalová LucieSRTG-JablonecNN 4+Z 35-392020000092.22222222222
689510ZÍMOVÁ IvetaDiversity BeastsZ 30-342020000036.66666666667
690512Beránková Veronikajinej gangZ 30-341919000029.5
691514VIRTELOVÁ DenisaNERO TEAMZ 18-241919000036.33333333333
692515KARASOVÁ Kamila---Z 40-4418.7518.75000029.375
693Jahodová VeronikaZ 35-391818000082.25
694516ŠERTLOVÁ LucieBehero PROGRESS teamZ 30-341818000036
695517DIVIŠOVA Monika---Z 35-3917.517.50000117.5
696519Saňáková JosefínaZ 18-241717000028.5
697520ŠVOMOVÁ VeronikaČápiZ 25-291717000035.66666666667
698Truksová VeronikaSRTG-Praha 15+Z 30-3416.516.5000082.0625
699521REIHER Nicole---Z 25-2916.2516.250000116.25
700522Kundisová LíviaEXTRA BrnoZ 25-291616000044
701Bukovcová EvaNejdivočejšíZ 18-241515000081.875
702526HÁLOVÁ EvgenijaBrkoZ 30-341515000035
703525MANDAUSOVÁ VladimíraBEZEDNA TeamZ 30-341515000027.5
704530DANIELA Součková---Z 40-441414000034.66666666667
705528Rudolfova JanaDraci TrutnovZ 45-4914140000114
706529ZLÁMALOVÁ AdélaPredator Workout PočátkyZ 25-2914140000114
707531ULRYCHOVÁ MichaelaSRTG ČelákoviceZ 30-3413.7513.75000071.96428571429
708535ČERVENÁ Eva---Z 35-391313000034.33333333333
709533Štěpánová KristýnaOrel RtyněZ 18-2413130000113
710536GRIEßBACH Fabian---Z 30-3412.512.50000112.5
711Schmidtová ZuzanaSRTG-Brno 15+Z 35-391212000081.5
712538Junková MarkétaSRTG-Trutnov 4+Z 45-4911.2511.25000071.60714285714
713537ŠTĚPÁNKOVÁ VeronikaSpartan GymZ 45-4911.2511.250000130.865384615385
714540RODKOVÁ KristýnaBEZEDNA TeamZ 18-241111000033.66666666667
715542DOLEŽALOVÁ RadkaČernice GangZ 25-2910100000110
716Kopecká LenkaZ 25-2999000081.125
717544MRVÍKOVÁ Kristýna---Z 25-2999000033
718545Procházková ŠárkaSRTG-HK 15+Z 30-348.758.75000061.45833333333
719546MIČÍNOVÁ Veronika---Z 30-3488000032.66666666667
720548Cepková KristýnaZ 40-447.57.5000061.25
721547RAITROVÁ Vendula---Z 30-347.57.5000080.9375
722549NEKUŽOVÁ KristýnaAlien teamZ 30-3477000032.33333333333
723550PULKRÁBKOVÁ PavlaPredator Workout Ústí nad LabemZ 30-346.256.25000051.25
724552DUDKOVÁ PetraGladiatorsZ 30-3466000051.2
725551NOVÁKOVÁ Alena---Z 35-3966000016
726KELLNEROVÁ KATEŘINAZ 30-344.54.5000080.5625
727554ŘEZÁČOVÁ VeronikaCinema City TeamZ 25-2944000014
728556BERNEROVÁ MartinaBE HERO PROGRESS TEAMZ 30-343.753.75000021.875
729557NIŽŇÁNOVÁ KateřinaCardioCross TEAMZ 30-3433000031
730558SKALKOVÁ KarolínaSlováckoZ 25-292.52.5000050.5
731559NOVOTNÁ AmálkaSRTG MostZ 18-2422000012
732560NEUMANNOVÁ KláraSpartan GymZ 25-291.251.25000011.25