METAXTREN český OCR pohár – Žebříček

OCR série zahrnuté do METAXTREN OCR poháru:

Program závodů zařazených do METAXTREN OCR  poháru:

Charakteristika závodu / datum / lokalita / pořadatel + náročnost trati

 

Duben:

MĚSTO – 14.4.19 – KUTNÁ HORA – Spartan Race SUPER    – HOTOVO – článek

Květen:

KOPCE – 25.5.19 – MLADE BUKY – Excalibur Race – 10K HELL

Červen:

BĚH A KOPCE – 2.6.19 – ŠIKLŮV MLÝN – Gladiator Race MAX

VODA – 8.6.19 – HRADEC N.M. – Heroes Race – 13K

Srpen:

KOPCE – 24.8.19 – HARRACHOV – MČR OCR 15K

Září:

VODA A TRAILY – 7.9.19 – DALEŠICKÁ PŘEHRADA – Wilsonka Race

BAHNO – 15.9.19 – DOBŘANY – Predator Race – MASAKR

KOPCE – 22.9.19 – LIPNO – Spartan Race BEAST

Průběžné pořadí Metaxtren OCR poháru 2019

Kdo se podívá do TOP 10 tento rok?

Ppořadí OCR poháru MUŽI:

jménotýmage groupKUTNÁ HORA – Spartan Race SUPERMALDÉ BUKY – Excalibur Race – 10K HELLŠIKLUV MLYN MAX – Gladiator RaceHRADEC N.M. – Heroes Race – 13KHARRACHOV – MČR OCR 15KDALEŠICKÁ PŘEHRADA– WILSONKA RACEDOBŘANY – Predator Race – MASAKRLIPNO – Spartan Race BEASTbody celkemBody max 6
1Hrdina PavelJablonné nad OrlicíM 30-34625625625
2Tvrdik TomasKutna HoraM 30-34562.5562.5562.5
3Hynek RichardMoravanyM 18-24512.5512.5512.5
4Vacík JiříPrahaM 30-34475475475
5Dorňák PetrFrenštát pod RadhoštěmM 25-29437.5437.5437.5
6Pavlík MichalKutná HoraM 30-34400400400
7Krejčí PavelPlzeňM 35-39375375375
8Šinkovský RomanHradec KrálovéM 40-44350350350
9Tóth RomanBřezíM 25-29325325325
10Slováček DominikHorní MoštěniceM 18-24300300300
11Kedršt DanielStarý KolínM 35-39275275275
12Cupák MartinVrchlabíM 45-49250250250
13Mrkous JanPraha 4M 18-24237.5237.5237.5
14Vrbenský JakubKutná HoraM 18-24225225225
15Kellner DavidÚliceM 40-44212.5212.5212.5
16Jan ŘezníčekČervený KostelecM 45-49200200200
17Skala JanPraha 9M 40-44187.5187.5187.5
18Fišer RostislavPrahaM 45-49175175175
19Vepřek KarelTepliceM 40-44168.75168.75168.75
20Vinicky PetrDolný BousovM 35-39162.5162.5162.5
21Krejčík JiříMostM 25-29156.25156.25156.25
22Kahánek MartinZenklavaM 18-24150150150
23Novák JosefHorní ČermnáM 18-24143.75143.75143.75
24Maliha RomanPardubiceM 18-24137.5137.5137.5
25Karel ŠtěpánŠťáhlavyM 25-29131.25131.25131.25
26Kouřil JiříKřižanoviceM 30-34125125125
27Vladyka HonzaPříbramM 25-29122.5122.5122.5
28Květoň JiříPrahaM 30-34120120120
29Kolář JakubSvitavyM 18-24117.5117.5117.5
30Špaček LuděkZáboří nad LabemM 18-24115115115
31Šafránek MichalKolínM 30-34112.5112.5112.5
32Meravý TomášLitovelM 30-34110110110
33Šafránek MichalKojetínM 25-29107.5107.5107.5
34Joska VladislavTýn nad VltavouM 30-34105105105
35Doubrava DavidKutná HoraM 16-17102.5102.5102.5
36Kočvara LubošČeské BudějoviceM 30-34100100100
37Turek MartinKolín-SendražiceM 30-3497.597.597.5
38Mikyska VáclavŽamberkM 40-44959595
39Kulhánek MartinHavířovM 30-3492.592.592.5
40Schwarz VáclavKutná HoraM 30-34909090
41Fábera LubošPraha 10M 30-3487.587.587.5
42Chalabala JanVeseli nad MoravouM 25-29858585
43Vavrečka LiborŠternberkM 35-3982.582.582.5
44Beran LukášKutná HoraM 30-34808080
45Louda JanLiberecM 35-3977.577.577.5
46Zabloudil JanČeské BudějoviceM 30-34757575
47Hora VojtěchJedoměliceM 25-2972.572.572.5
48Meluzín PetrBrnoM 30-34707070
49Váňa MatějTepliceM 18-2467.567.567.5
50Kapoun LukasMutejoviceM 25-29656565
51Krupka MichalPřeloučM 18-2462.562.562.5
52Janák JíříNový BorM 35-3961.2561.2561.25
53Doubrava DanielRataje nad SázavouM 18-24606060
54Filip LiborRychnov nad KněžnouM 45-4958.7558.7558.75
55Roth ZdeněkPrahaM 30-3457.557.557.5
56Volf KarelPtenský DvorekM 50+56.2556.2556.25
57Hoplíček OndřejPostřelmovM 25-29555555
58Šando OndřejHolešovM 18-2453.7553.7553.75
59Macko MilanČeská TřebováM 45-4952.552.5
60Vyčichlo TomášPrahaM 35-3951.2551.2551.25
61Jirsa LukášKutná HoraM 25-29505050
62Černý JakubStarý KolínM 25-2948.7548.7548.75
63Vaňous ŠtěpánPraha 10M 30-3447.547.547.5
64Půček ZdeněkNový KostelM 30-3446.2546.2546.25
65Chmelař FilipBohdalovM 25-29454545
66Skolil JiříKonároviceM 40-4443.7543.7543.75
67Říha ZdeněkJíčínM 35-3942.542.542.5
68Kruliš TomášHostovliceM 30-3441.2541.2541.25
69Mareš JanSusiceM 25-29404040
70Sikora Hansa TomVelké PřílepyM 45-4938.7538.7538.75
71Hrabák PetrPlzeňM 30-3437.537.537.5
72Chochola AdamMalešovM 40-4436.2536.2536.25
73Brejcha MilošSušiceM 50+353535
74Novotný AntonínUhliřské JanoviceM 40-4433.7533.7533.75
75Křibík LukášFrýdek-MístekM 30-3432.532.5
76Tomášek MartinPrahaM 30-3431.2531.2531.25
77Chmela JanLitovelM 40-44303030
78Pouč PetrNákloM 35-3928.7528.7528.75
79Klásek LukašPraha 8M 30-3427.527.527.5
80Ziegler JiříPrahaM 25-2926.2526.2526.25
8100
8200
8300
8400
8500
8600
8700
880
8900
9000
9100
920
9300
9400
9500
960
9700
9800
9900
10000
10100
1020
10300
10400
10500
10600
10700
10800
10900
11000
1110
11200
11300
11400
1150
11600
11700
11800
11900
12000
12100
12200
12300
12400
1250
12600
12700
12800
1290
13000
13100
13200
1330
13400
13500
13600
13700
13800
13900
14000
14100
14200
1430
14400
14500
14600
1470
14800
14900
15000
1510
1520
15300
1540
15500
1560
15700
15800
15900
1600
16100
1620
16300
16400
1650
16600
16700
16800
1690
17000
17100
1720
17300
17400
1750
17600
1770
17800
1790
18000
1810
1820
18300
18400
18500
1860
18700
18800
18900
19000
19100
1920
19300
1940
19500
19600
19700
1980
19900
20000
2010
20200
20300
20400
20500
20600
2070
20800
20900
21000
2110
21200
21300
2140
21500
2160
21700
2180
2190
2200
22100
22200
2230
22400
22500
2260
2270
22800
2290
23000
23100
2320
23300
2340
23500
2360
23700
2380
23900
24000
2410
24200
2430
24400
2450
24600
24700
2480
24900
25000
2510
25200
2530
25400
25500
2560
2570
2580
2590
26000
26100
2620
26300
26400
2650
2660
26700
2680
26900
27000
2710
27200
2730
27400
27500
2760
27700
2780
27900
2800
28100
28200
2830
28400
28500
28600
28700
28800
28900
29000
29100
29200
29300
29400
29500
29600
29700
29800
29900
30000
30100
30200
30300
30400
30500
30600
30700

Pořadí OCR poháru ŽENY:

pořadíjménotýmage groupKUTNÁ HORA – Spartan Race SUPERMALDÉ BUKY – Excalibur Race – 10K HELLŠIKLUV MLYN MAX – Gladiator RaceHRADEC N.M. – Heroes Race – 13KHARRACHOV – MČR OCR 15KDALEŠICKÁ PŘEHRADA– WILSONKA RACEDOBŘANY – Predator Race – MASAKRLIPNO – Spartan Race BEASTbody celkembody max 6
1Voráčková AdélaOstravaZ 25-29625625625
2Lokajíčková KláraPlzeňZ 18-24562.5562.5562.5
3Fabiánová MartinaKutná HoraZ 25-29512.5512.5512.5
4Soukupová VendulaKrálův DvůrZ 25-29475475475
5Marfláková IvetaFrýdek MístekZ 30-34437.5437.5437.5
6Vejdělková LenkaBystré u PoličkyZ 25-29400400400
7Babušková StanislavaKvětniceZ 45-49375375375
8Nová PetraKralupy nad VltavouZ 18-24350350350
9Mizon RubyVyšší BrodZ 18-24325325325
10Butorová LenkaBrnoZ 35-39300300300
11Stryková PetraProstějovZ 40-44275275275
12Drahovzalová MarkétaKolínZ 25-29250250250
13Fialová LenkaDnešiceZ 30-34237.5237.5237.5
14Poloczková NatálieKralupy nad VltavouZ 25-29225225225
15Danihelová ZuzanaKopřivniceZ 18-24212.5212.5212.5
16Pecharová AnetaKolínZ 30-34200200200
17Novotná AmelieMostZ 18-24187.5187.5187.5
18Němcová SandraPlzeňZ 25-29175175175
19Francová MichaelaČáslavZ 18-24168.75168.75168.75
20Zábranská LadislavaMiloviceZ 35-39162.5162.5162.5
21Sobotková IvaBrnoZ 25-29156.25156.25156.25
22Filipová MarieKolínZ 25-29150150150
23Hánělová ŽanetaPřibyslavZ 30-34143.75143.75143.75
24Mračnová KarolínaPříbramZ 18-24137.5137.5137.5
25Večerníková BarboraFrýdštejnZ 16-17131.25131.25131.25
26Růžičková DanaBrnoZ 40-44125125125
27Faulová JanaHáj u DuchcovaZ 40-44122.5122.5122.5
28Švecová VeronikaRajhradiceZ 18-24120120120
2900
3000
22400

Only The Weak Cheat

V případě prokazatelného podvádění na trati si vyhrazujeme právo vyškrtnout daného závodníka nebo závodnici z výsledkové listiny příslušného závodu. Při opakovaném porušování pak z celého žebříčku.