Poslední krok do tmy – Vidina Trifecty

21 Zář Poslední krok do tmy – Vidina Trifecty

Už zítra vypukne Trifecta weekend na Lipně. Pro organizační tým Spartan Race je to první akce v této lokalitě a největší letošní závod na území Čech. Ovšem na druhé straně barikády bude stát Eva Lesová. Slabozraká běžkyně, která se pokusí udělat svůj poslední krok….krok k Trifectě.

 

Nestojí před ní nic menšího než Beast. Nejtěžší a nejdelší závod na celé cestě. Ještě k tomu na Lipně, kde kromě organizátorů nikdo netuší, co můžeme na trati čekat. Po celou dobu závodu bude Evě vodičem Veronika Vytinová.

Eva má za sebou již dva závody. Za svým snem získat trifectu vykročila v Kutné Hoře s Veronikou Preti. Druhý krok už byl o mnoho těžší, ale za podpory Martina Turka ze SRTG Kolín zvládla strmé sjezdovky v Koutech nad Desnou. Po celou dobu stojí při Evě jako partner OCRA CZ,  Spartan Race Česká Republika a Enervit – specialista na výživu.

Až uvidíte holčinu ve žluté vestě, která nic nevzdává a bojuje s každou překážkou nebo angličákem, tak to je Eva. Prosím podpořte ji na její cestě. Nebude to pro ní rozhodně jednoduché. Ocení každou podporu nebo povzbuzení. Přikládáme ještě fotku významných míst z FB Spartan Race, kde jsou vyznačena zajímavá místa na trati.

Děkujeme všem, kteří jakkoliv pomohli, ať už dopravou, ubytováním nebo jen morálně…

Držíme palce na cestě Evčo!

No Comments

Post A Comment