Registrace 2. otevřené MČR v OCR pro děti

03 Říj Registrace 2. otevřené MČR v OCR pro děti

MČR je republikové klání všech dětí bez omezení jejich sportovní příslušnosti. To znamená, že závodu se může zúčastnit kterékoliv dítě, které se věnuje jakémukoliv sportu. Mistrovství je určené pro děti od 6 do 12 let, kdy děti jsou rozděleny do 3 věkových kategorií, které jsou specifikovány níže.

Věkové kategorie:
1. 5 – 6 let včetně
2. 7 – 9 let včetně
3. 10 – 12 let včetně

MČR se bude konat dne 21.1.2016 od 13.00 v Kladně v krytém parkovišti OC Centrál. Děti budou v rámci bezpečnosti startovat ve vlnách, kdy finálová skupina, určená z vítězů jednotlivých startovních vln, poběží v 16. hodin. Přesný časový harmonogram bude zveřejněn na stránkách OCRA CZ nejpozději 1 týden před termínem akce.

REGISTRACE
Registraci provádějte přes níže uvedený on-line formulář do 19.1.2017 do 00.00 hod. Na místo je nutné donést revers podepsaný zákonným zástupcem dítěte. Revers bude po registraci zaslán na příslušnou emailovou adresu. Žádáme všechny rodiče, aby respektovali požadavek pořadatele na prokázání zákonné způsobilosti k dítěti svým občanským průkazem. Bez tohoto potvrzení nebude dítě vpuštěno na trať!

REVERS, bez kterého nebude Vaše dítě vpuštěno na start, můžete stáhnout zde: Revers. Revers je nutné vytisknout a vzít s sebou k prezenaci závodníka v den závodu.

Pole označená * jsou povinná.

PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU

 S vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000

Startovné: 250,- Kč
Pro členy OCRA CLUB Junior je na startovné stanovena sleva 30%. Do OCRA CLUB Junior je možné se registrovat zde.

Závod získal záštitu ČOV v rámci projektu Česko sportuje.

Fotogalerii z loňského ročníku najdete zde.

DŮLEŽITÉ INFORMACE
1. Prezentace a zároveň registrace závodníků je od 10:00 do 12:30 hodin v Central Kladno na dolním partkovišti. Po tomto čase již nebude možné se do závodu registrovat!!!
2. Každé předem registrované dítě dostane zelený pásek na ruku. Tímto se stává závodníkem, který může bojovat o titul mistra České republiky! Děti registrované až na místě dostanou červený pásek. Tyto děti budou mít stejný komfort jako předem registrované děti, jen nebudou mít možnost vyhrát věcné ceny a titul Mistra ČR v OCR.
3. Každé dítě musí mít podepsaný reverz. Bez tohoto prohlášení nebude dítě vpuštěno na start! Reverzy budou zaslány během dnešního dne všem registrovaným závodníkům na jejich registrační emailové adresy. Nezapomeňte si je tedy vytisknout a vzít s sebou. Několik reverzů bude k dispozici na místě, ale nespoléhejte na to!
4. Doprovodný program bude postupně zveřejňován na stránkách OCRA CZ
5. Ve 12.45 bude na startu závodu setkání VŠECH závodníků. Je důležité, aby se tohoto setkání zúčastnili opravdu všichni závodníci. Všichni závodníci dostanou přesné instrukce k závodu!!!
6. První startovní vlna vyběhne ve 13.00 hodin. Každá další startovní vlna bude na trať vpuštěna po 20 minutách. Startovní časy budou uvedeny na listině, která bude vyvěšena na startu závodu. Prosíme rodiče, aby své děti přivedly na start cca 5 minut před startem. Z každé vlny do finálového kola postupují děti na prvních třech pozicích. Pozice určuje doběhnutí dítěte do cíle.
7. Oblečení – Děti by měly mít sportovní oblečení a sportovní obuv, u kterého se nebudete bát ušpinění!!! Zároveň jim vemte oblečení na převlečení!!! Bahno nebude, ale voda ano!!! Děti se nebudou vyloženě koupat, ale na konci trasy se namočí. Berte to tak, že pokud by Vám dítě omylem stouplo do louže, budete ho také muset převlíknout. Místnost na převlečení bude k dispozici.
8. Předpokládaný čas spuštění finálových kol je v 16.30, ale může se změnit. Poslouchejte tedy, prosím, moderátora akce. Vše budeme v průběhu dne komunikovat s předstihem!!!
9. V 17.45 proběhne slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen. 

POZN.: Občerstvení je možné zakoupit v obchodním domě Central Kladno, ve kterém se závod koná. Jen prosíme rodiče, aby dítěti dopřály takové občerstvení s ohledem na fyzickou aktivitu, která je čeká!

 

1Comment

Post A Comment