3. otevřené MČR v OCR pro děti – REGISTRACE SPUŠTĚNY

03 Čvc 3. otevřené MČR v OCR pro děti – REGISTRACE SPUŠTĚNY

Přišlo nám hodně zpráv, jestli a kdy bude 3. otevřené mistrovství České republiky v OCR pro děti. Trvalo nám chvíli, než jsme našli ten správný prostor pro to, co se letos chystáme udělat.

Všechno vypukne dne 6.10.2018 a stejně jako v předešlých letech bude v Kladně. Jenže tentokrát bude venku! Město Kladno se totiž rozhodlo nám letos s tímto již tradičním závodem pomoci a my můžeme plně rozvinout naší překážkovou fantazii. Teď už tedy chybí jen jediné – registrace vašich dětí!

Co je otevřené MČR v OCR pro děti?

MČR je republikové klání v překážkových závodech všech dětí bez omezení jejich sportovní příslušnosti. To znamená, že závodu se může zúčastnit kterékoliv sportovně založené dítě a je jedno, jestli dělá atletiku, fotbal nebo šachy. Mistrovství je určené pro děti od 5 do 12 let. Děti jsou rozděleny do 3 věkových kategorií, které jsou specifikovány níže.

Věkové kategorie:
1. 5 – 6 let včetně (ročník 2013 – 2012)
2. 7 – 9 let včetně (ročník 2011 – 2009)
3. 10 – 12 let včetně (ročník 2008 – 2006)

Kategorie jsou rozděleny na dívky a chlapce.

MČR se bude konat dne 6.1O.2018 od 13.00 v Kladně na nám. Starosty Pavla. Děti budou v rámci bezpečnosti startovat ve vlnách, kdy finálová skupina, určená z vítězů jednotlivých startovních vln, poběží přibližně v 16. hodin. Přesný časový harmonogram bude zveřejněn na stránkách OCRA CZ nejpozději 1 týden před termínem akce. Doprovodný program bude pravidelně aktualizován.

AMBASADOREM letošního ročníku se stal sporťák a moderátor Petr Suchoň. V rámci doprovodného programu bude na místě probíhat i jeho autogramiáda.

REGISTRACE
Registraci provádějte přes níže uvedený on-line formulář do 3.10.2018 do 00.00 hod. Na místo je nutné donést revers podepsaný zákonným zástupcem dítěte. Revers bude po registraci zaslán na příslušnou emailovou adresu nebo je možné si jej stáhnout na níže uvedeném odkazu. Žádáme všechny rodiče, aby respektovali požadavek pořadatele na prokázání zákonné způsobilosti k dítěti svým občanským průkazem. Bez tohoto potvrzení nebude dítě vpuštěno na trať!

REVERS, bez kterého nebude Vaše dítě vpuštěno na start, můžete stáhnout zde: Revers. Revers je nutné vytisknout a vzít s sebou k prezenaci závodníka v den závodu.

Pole označená * jsou povinná.

PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU

 S vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000

Startovné: 250,- Kč
Pro členy OCRA CLUB Junior je na startovné stanovena sleva 30%. Do OCRA CLUB Junior je možné se registrovat zde.

 

Fotogalerie z předchozích ročníků najdete zde:

DŮLEŽITÉ INFORMACE
1. Prezentace a zároveň registrace závodníků je od 10:00 do 12:30 hodin na nám. Starosty Pavla. Po tomto čase již nebude možné se do závodu registrovat!!!
2. Každé předem registrované dítě dostane zelený pásek na ruku. Tímto se stává závodníkem, který může bojovat o titul mistra České republiky! Děti registrované až na místě dostanou červený pásek. Tyto děti budou mít stejný komfort jako předem registrované děti, jen nebudou mít možnost vyhrát věcné ceny a titul Mistra ČR v OCR.
3. Každé dítě musí mít podepsaný reverz. Bez tohoto prohlášení nebude dítě vpuštěno na start! Reverzy budou zaslány během dnešního dne všem registrovaným závodníkům na jejich registrační emailové adresy. Nezapomeňte si je tedy vytisknout a vzít s sebou. Několik reverzů bude k dispozici na místě, ale nespoléhejte na to!
4. Doprovodný program bude postupně zveřejňován na stránkách OCRA CZ
5. Ve 12.45 bude na startu závodu setkání VŠECH závodníků. Je důležité, aby se tohoto setkání zúčastnili opravdu všichni závodníci. Všichni závodníci dostanou přesné instrukce k závodu!!!
6. První startovní vlna vyběhne ve 13.00 hodin. Každá další startovní vlna bude na trať vpuštěna po 20 minutách. Startovní časy budou uvedeny na listině, která bude vyvěšena na startu závodu. Prosíme rodiče, aby své děti přivedly na start cca 5 minut před startem. Z každé vlny do finálového kola postupují děti na prvních třech pozicích. Pozice určuje doběhnutí dítěte do cíle.
7. Oblečení – Děti by měly mít sportovní oblečení a sportovní obuv, u kterého se nebudete bát ušpinění!!! Zároveň jim vemte oblečení na převlečení, včetně bot. Berte to tak, že pokud by vám dítě omylem stouplo do louže, budete ho také muset převlíknout. Minimálně stany na převlečení budou k dispozici.
8. Předpokládaný čas spuštění finálových kol je v 16.30, ale může se změnit. Poslouchejte tedy, prosím, moderátora akce. Vše budeme v průběhu dne komunikovat s předstihem!!!
9. V 17.45 proběhne slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen. 

 

 

No Comments

Post A Comment