Rozšiřujeme řady

07 Pro Rozšiřujeme řady

Jak víte, poslední dobou se toho v OCRA CZ děje víc než jsme schopni sami utáhnout. Všichni OCRA CZ děláme jako vedlejší projekt a není tedy v našich silách vše zvládat tak, jak byste si zasloužili. Dali jsme tedy hlavy dohromady, rozhlédli se v řadách OCR závodníků, trenérů a našich kamarádů a některé oslovili ke spolupráci. A teď je ten správný čas, vám celý náš tým představit, včetně jejich veledůležitých funkcí, abyste věděli, komu psát a koho případně trošku popostrčit. 

Petr Vinický

Petr je hlava všech dospělých závodníků. Zodpovídá za MČR pro dospělé. Je styčným důstojníkem v jednání se zahraničními OCRAmi. Staví překážky, které máte možnost na vlastní kůži zkusit na závodech v ČR, a to právě nejen na mistráku.

Kontakt: petr@ocra-cz.cz

Veronika Preti

Její hlavní náplní je starost o naše budoucí OCR hvězdy – děti. V příštím roce se tedy díky její snaze můžete těšit na rozjezd dětských tréninkových skupin a pokud partneři dovolí, tak i novému konceptu dětských závodů, kempů a příměstských táborů. Samozřejmě nebude chybět již tradiční dětské MČR. Zároveň má na starosti vaše registrace a hlavně dojednává slevy partnerů pro členy.

Kontakt: veronika@ocra-cz.cz

Kris Málková

Kris to má z nás asi nejtěžší, protože těžko napsat, co všechno dělá. Je to takové naše černé svědomí. Ví, co kde chybí, co jsme ještě neudělali a nedá nám pokoj, než je vše hotové. Kromě toho, ale komunikuje s organizátory a vy jste jí do teď mohli psát o kódy. Což jak se dočtete níže, je už historie. Zároveň na Kris padl takový ten nevděčný úkol, vyjednávání povolení a podobných velmi zábavných činností.

Kontakt: kristina@ocra-cz.cz

Hanka Petruchová

Hanka je první z řady našich spolupracujících nováčků. Převzala po Kris tu radostnou činnost rozesílání kódů a odpovídání na vaše rozhořčené dotazy. Je to takový náš obranný štít. Pokud tedy máte dotazy na slevy, kódy, apod., pište ode dneška už hlavně jí.

Kontakt: hanka@ocra-cz.cz

Jirka Cimler & Tomáš Kučera

Jirku, stejně jako Toma, jsme do party přibrali hlavně jako markeťáky a obchoďáky. Po letošní zkušenosti, kdy nám velmi helfli s přípravou, bylo vlastně na nich, jestli budou chtít pomáhat i nadále. Pokud tedy máte nějaké obchodní záležitosti, obraťte se hlavně na ně.

Kontakt: jirka@ocra-cz.cz; tomas@ocra-cz.cz

Všeobecné dotazy můžete stále psát na info@ocra-cz.cz

Doufáme, že tyhle změny povedou k lepší komunikaci a rychlejšímu rozvoji OCR v ČR jako takového. Určitě se v průběhu příštího roku máte na co těšit. V jednání je jedna velmi podstatná záležitost a už teď můžeme slíbit, že pokud se podaří, změní to kompletně pohled na OCR v ČR.

A ještě máme jednu věc. Pokud cítíte, že byste mohli a hlavně chtěli přidat ruku k dílu, čekáme na váš email. Práce kolem je opravdu hodně a 100% by se nám hodil někdo, kdo by nám pomohl s blogem.

Konec hlášení!

No Comments

Post A Comment