Rychlý pohled: Heroes Race má své hrdiny

10 Čvn Rychlý pohled: Heroes Race má své hrdiny

Další ročník Kilpi Heroes Race je minulostí. Zastávka v Hradci nad Moravicí rozdala body do pohárového žebříčku a prověřila nejednoho závodníka.

 

Organizátoři dostáli svým slibům a na trati identické s předchozím ročníkem připravili nová překvapení. Těžší břemena a nové překážky. Dosáhnout zde na body nebyla rozhodně procházka růžovou zahradou v místním zámku. Podrobnější reportáž ze závodu vám přineseme v průběhu týdne.

Zveřejnil(a) Heroes Race – překážkový závod dne 26. březen 2018

 

A kdo si nakonec body odvezl? O svou letošní neporazitelnost na pohárových kláních přišel Pavel Hrdina, který skončil na druhém místě. Postaral se o to Jirka Vacík, který vyhrál 13km trať. Třetí skončil Peter Ceniga ze Slovenska. Na čtvrtém a třetím pohárovém místě skončil Tomáš Tvrdík. Páté místo obsadil místní matador a několikanásobný vítěz tohoto závodu Aleš Velička.

Ženský závod byl podle rozdílů ve výsledkové listině trochu jasnější. Celý závod vyhrála Zuzana Šašková s náskokem 15 minut. Druhé místo brala Veronika Vytinová vracející se po pauze vynucené zraněním. Třetí místo a příslušný počet bodů si vyběhla Lucka Badalíková. Neoblíbené čtvrté místo obsadila medailistka z posledního pohárového závodu Lucka Königová.  První pětici pak uzavírá Veronika Drábková.

Získat body do poháru zde nebylo rozhodně zadarmo. Ale kdo na ně dosáhl pak jistě zamíchá celkovým pořadím v poháru. Jaký vliv to na žebříček mělo, se dozvíte během pár dní, kdy vám přineseme zmíněnou reportáž a aktualizovanou tabulku ligy a poháru.

Ted odpočívat a připravit se na další zastávku. Protože až se Spartan Race v Koutech zeptá….

Petr Vinický, OCRA TEAM

No Comments

Post A Comment