Start up! – Prize money pro Mistra a Mistryni ČR v OCR

20 Led Start up! – Prize money pro Mistra a Mistryni ČR v OCR

Nebudeme si nic nalhávat. Dělat vrcholově jakýkoliv sport něco stojí. A upřímně – dostat boty nebo triko je sice příjemné, ale po páte to už nemá tu správnou šťávu a cestu na mistrovství světa si za ně taky nekoupíte. A tak jsme dlouho přemýšleli, jak to udělat, abychom mohli dát peníze i našim vítězům na 1. mistrovství ČR v OCR, na kterém spolupracujeme s Gladiator Race a tím jim pomoci se dostat na Mistrovství světa v OCR.

Mohli jsme udělat veřejnou sbírku a vám pak jen poděkovat. Ale to není náš styl. Proto jsme se rozhodli na to jít od lesa a nechali jsme udělat limitovanou mistrovskou edici čelenek a tubusů od Sweepu, kterou si můžete zakoupit a tím i podpořit vítěze. Z každého prodaného produktu půjde 200,- Kč na prize money, které rozdělíme mezi vítěze a vítězku. A aby to pro vás bylo celé průhledné a nikdo nezačal spekulovat o tom, že jsme si někde něco ulili, každý kdo si nějaký produkt koupí dostane osobní dopis s pořadovým číslem produktu. Případně pokud s tím budete všichni souhlasit, rádi vyvěsíme i veřejný jmenný seznam.

DSC_0185Za OCRA CZ garantujeme 5.000,- Kč pro prvního muže a pro první ženu, tzn. dohromady 10.000,- Kč. O kolik se ale tahle částka navýší záleží už jen na vás. Věříme, že se mezi OCR najde dost lidí, kteří podpoří své kamarády nebo dokonce soupeře.

Záleží tedy jen na vás, kolik si vítěz odnese. Čelenku a tubus objednávej ve formulářích níže.

Pole označená * jsou povinná.

OBJEDNÁVKA ČELENKY

 

Cena čelenky je 249,- Kč/kus.
S vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000

Poštovné je 49,- Kč. 

 

Pole označená * jsou povinná.

OBJEDNÁVKA TUBUSU

 

Cena tubusu je 299,- Kč/kus.
S vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000

Poštovné 49,- Kč

 

No Comments

Post A Comment