TEPLÁKOVKY A MIKINY OCRA JUNIOR PRO DĚTI I JEJICH RODIČE

29 Lis TEPLÁKOVKY A MIKINY OCRA JUNIOR PRO DĚTI I JEJICH RODIČE

Již před MČR přišla z řad rodičů z dětské tréninkové skupiny v Kladně prosba, že by rádi na závody jezdili jednotně a hlavně viditelně. A to jak děti, tak i oni sami by rádi podpořili dětskou odnož OCRA JUNIOR. Proto jsme vytvořili novou kolekci teplákových souprav a mikin pro děti i jejich rodiče.

S ohledem na nákladnou výrobu, budeme objednávky přijímat vždy čtvrtletně. Tentokrát ale pouze do konce roku, abychom v lednu mohli nechat udělat první várku a ještě v průběhu ledna odeslat k vám. Tzn. všechny objednávky, které přijdou do 31.12.2019 budou všem dětem i rodičům doručeny do 31.1.2019.

Teplákové soupravy pro děti můžete objednávat ve dvou variantách – dražší a levnější. Dražší jsou z krásné kvalitní teplákoviny od Russel Athletic a levnější od společnosti Fruit of the Loom. Dospělí na výběr nemají, tam se držíme pouze kvality. Stejně tak děti mohou objednávat pouze mikiny. I zde platí možnost výběru levnější a dražší varianty. Samozřejmě máme slevu i pro členy OCRA KLUB Junior.

OBJEDNÁVKOVÉ FORMULÁŘE:

TEPLÁKOVÁ SOUPRAVA OCRA JUNIOR DĚTI RUSSEL ATHLETIC – Cena pro členy OCRA KLUB Junior 1290,- Kč (pro nečleny 1390,- Kč)

TEPLÁKOVÁ SOUPRAVA OCRA JUNIOR DĚTI FRUIT OF THE LOOM – Cena pro členy OCRA KLUB Junior 1090,- Kč (pro nečleny 1190,- Kč)

TEPLÁKOVÁ SOUPRAVA OCRA JUNIOR DOSPĚLÍ – Cena 1590,- Kč

MIKINA OCRA JUNIOR DĚTI RUSSEL ATHLETIC – Cena pro členy OCRA KLUB Junior 790,- Kč (pro nečleny 890,- Kč)

MIKINA OCRA JUNIOR DĚTI FRUIT OF THE LOOM – Cena pro členy OCRA KLUB Junior 690,- Kč (pro nečlny 790,- Kč)

 

Přikládáme i odkazy na tabulku velikostí.

Velikosti Russel Athletic

Velikosti Fruit of the Loom

 

Co se týče fungování OCRA JUNIOR, můžete se v následujících týdnech těšit na novinky, které potěší snad nejen malé závodníky.

Díky všem za objednávky,

Veronika

No Comments

Post A Comment